آسانسورهای پانارومیک

آسانسورهای پاناروما (شیشه ای):

امروزه آسانسور های پاناروما و یا شیشه ای به دلیل زیبایی ظاهری ودر بین طراحان و مجریان تعمیر آسانسورپروژه های ساختمانی از محبوبیت بسیاری بر خور دار گردیده است, کاربرداین نوع آسانسور ها بیشتر در نمای ساختمان های با ارتفاع متوسط, رستوران ها و همچنین داخل مجتمع های تجاری, فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و واحد های خانگی می باشد.
آسانسور پانوراما معمولا با دو سیستم کششی و هیدرولیک نصب می‌گردد که هر کدام دارای مزایا و معایب مربوط به خود می باشند:

آسانسورهای پانوراما با سیستم کششی:

در پروژه های مرتفع که سرعت بالا مورد نیاز است امکان نصب آسانسورهای پاناروما با استفاده از سیستم هیدرولیکی وجود نداشته و از سیستم های کششی استفاده می شود, نکته حائز اهمیت در اجرای این گونه پروژه ها در نظر گرفتن تمهیداتی جهت زیبا سازی بالای کابین آساسنسور هنگام طراحی و یا به کار بردن لوازم جانبی جهت پوشانیدن وزنه و سیم بکسل ها در راستای زیبا سازی هر چه بیشتر این نوع آسانسورها می باشد.

آسانسورهای پاناروما با سیستم هیدرولیک:

استفاده از سیستم هیدرولیک در پروژه هایی کم ارتفاع که نیاز به سرعت بالا نمی باشد از محبوبیت زیادی برخوردار می باشد,علت اصلی این محبوبیت عدم استفاده از سیم بکسل و قاب وزنه و در نتیجه زیبایی ظاهری بیشتر می باشد.

جنس دیواره کابین آساسنسورهای پاناروما:

کابین های آساسنسور پانارومیک از جنس لمینت است, شیشه لمینت یکی از انواع شیشه های ایمنی می باشد که از کنار هم قرار گرفتن دو یا چند لایه شیشه تخت که توسط لایه میانیPVB بهم متصل شده اند، تهیه می شود. در این فرایند لایه PVB به شیشه می چسبد و باعث پیوستگی شیمیایی و فیزیکی می شود. این لایه میانی، پیوستگی شیشه را در هنگام شکست حفظ نموده و همچنین در برابرصوت نقش عایق را داشته وباعث کاهش اشعه UV تا میزان 99% می شود.

مزایای شیشه لمینت :

ایمنی : شیشه معمولی در برخورد با ضربه شکسته شده و به قطعات ریز وبرنده ای تبدیل می شود که خطرات بسیاری را در پی خواهد داشت. در صورتی که شیشه لمینت به دلیل داشتن طلق PVB ، نیروی حاصل از برخورد را گرفته و در نتیجه در مقابل ضربه ایجاد شده مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد. در صورت شکسته شدن شیشه لمینت، لایه PVB میانی، مانع از پاشیده شدن قطعات خرد شده به اطراف می شود و به بیان دیگر لایه مذکور با چسبیدن به قطعات شیشه شکسته شده، آنها را در کنار هم نگه می دارد و بدین ترتیب خطر آسیب و جراحت به میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می کند.

عایق صدا : مقاومت در برابرعبور صوت درشیشه لمینت قابل توجه است، به طوری که مانع از ورود اصوات از خارج می گردد و در مقایسه با شیشه معمولی عایق صوتی محسوب می شود.

کنترل اشعه : علل عمده فرسایش و رنگ رفتگی مبلمان و فرشها، فعل انفعالات شیمیایی ایجاد شده توسط تابش اشعه UV خورشید می باشد. افزودنی های جاذب UV بکار رفته در میان لایه PVB در شیشه لمینیت، می تواند تا حدودی جلوی این اشعه های مضر را گرفته واز خسارات وارده بکاهد.

تعمیر آسانسور   تعمیر آسانسور   نصب و اجرای آسانسور   نصب و اجرای آسانسور

آمار بازدیدکنندگان

49093
بازدیدکنندگان دیروز76
بازدیدکنندگان این هفته65
بازدیدکنندگان این ماه1767
کل بازدیدکنندگان49093

معرفی شرکت تکنو ناطا

شرکت آسانسور و پله برقی تکنوناطا ، عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن ایران با سی و سه سال سابقه و حضور مستمر در زمینه : تعمیر آسانسور و...  مشاهده

تکنو ناطا را در شبکه های اجتماعی ببینید:

تماس با ما

شرکت تکنو ناطا پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما از طریق وب سایت می باشد.
مرکزی دفتر: تهران ، خیابان سهروردی شمالی، خیابان خرمشهر(آپادانا)، خیابان شهید عربعلی (نوبخت)، کوچه ششم، پلاک 57، طبقه 8، واحد 8
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
88766739 21 98+
88734009 21 98+