خانهخرید قطعات کانه kone

خرید قطعات کانه kone

تاریخچه شرکت کانه

شرکت کانه Kone، تولید محصولات خود را بصورت مستقل از سال 1918 شروع کرد. این شرکت در سال 1919 اقدام به تولید 5 دستگاه آسانسور کرد که توانست تا سال 1924 تعداد تولیدات خود را به بیش از 100 دستگاه آسانسور برساند. پس از گذشت سالها این شرکت توانست تولیدات خود را بیشتر کند و در نهایت اولین شعبه خود را در سال 1967 در کشور فنلاند افتتاح کرد.

شرکت کانه Kone باگذشت زمان توانست سهام شرکت های تولید کننده ها سوئدی، اروپایی و آمریکایی را خریداری کند که تاثیر بسزایی در پیشرفت این شرکت داشت.

کانه Kone، در سال 1996 استارت تولید آسانسورهای بدون موتورخانه خود را به نام "MonoSpace" را زد و به بازار عرضه کرد. اما رقیبان سرسخت بسیاری در این زمینه پیدا کرد و بسیاری از شرکت های تولید کننده آسانسور انواع مختلفی از آسانسور های بدون موتورخانه را وارد بازار کردند.

در سال 1998 شرکت کانه با شرکت Toshiba شروع به همکای کرد و آسانسور های بدون موتورخانه را با نام SPACE-UNI تولید کرده و به بازار عرضه کردند. این دو شرکت توانستند در سال 2004 همکاری دیگری با هم داشته باشند و آسانسورهای دو عرشه ای را تولید کنند.

همچنین در سال 2007، شرکت کانه بطور رسمی اعلام کرد دیگر اقدام به تولید آسانسور های هیدرولیک نمیکند، چراکه این نوع از آسانسورها باتوجه به آلودگی های ناشی از روغن هیدرولیک و صرف بالای انرژی تا حدود 30 الی 40 درصدی که دارند به محیط زیست آسیب میرسانند.

شرکت کانه Kone، در سال 2013 توانست صنعت آسانسور سازی را زیرو رو کند و نوعی از آسانسور را به نام "KONE UltraRope" به بازار ارائه دهد. این نوع آسانسور قابلیت حمل بار تا ارتفاع بلند را داشت. اما شرکت کانه همچنان به دنبال ارائه خدمات بهتر و با کیفت تر بود پس در سال 2014 سیستم جدیدی از آسانسور های بدون موتورخانه را به نام "KONE NanoSpace" به بازار معرفی کرد.

این شرکت چهارمین شرکت تولید کننده آسانسور در جهان بوده و در دسته بزرگترین شرکت های تولید کننده آسانسور های بدون موتورخانه قرار دارد. دفتر مرکزی این شرکت همچنان در کشور فنلاند بوده و نام این شرکت به زبان فنلاندی، به معنای ماشین یا دستگاه میباشد.

قطعات کانه

بطور کلی شرکت کانه شرکتی رو به رشد است و هیچ گاه نسبت به ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان خود بی تفاوت نبوده و سعی در دریافت رضایت مشتریان داشته است. این شرکت علاوه بر تولید آسانسور و تمام قطعات آسانسور را تولید و به بازار عرضه میکند. انواع محصولات و قطعات آسانسور را میتوانید از شرکت های وارد کننده معتبر دریافت کنید.

بسیاری از افراد که اقدام به خرید و نصب آسانسورهای کانه کرده اند، به دنبال خریداری قطعات این آسانسور میباشند. برخی دیگر نیز استفاده از قطعات کانه در آسانسور را ترجیح میدهند. شرکت تکنوناطا ازجمله شرکت هایی بشمار میرود که بدون واسطه تمام قطعات آسانسور کانه را وارد کشور کرده و به بازار عرضه میکند. ازجمله محصولات شرکت کانه میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

    • سوییچ
  • غلطک
  • قفل درب
    • کفشک راهنما
   • پوشن باتن ها
    • انکودروسنسور
 • بردهای الکترونیک
  • کمان و کفشک درب
  • روغندان و چشم پردها
  • هواکش و پنل شستی
 • دستگاه تست و موتورها
 • ترمز، سیستم کنترل ترمز

در این بخش فایل pdf قطعات کانه را در اختیارتان قرار داده ایم؛ شرکت تکنوناطا در زمینه واردات تمام این قطعات فعالیت داشته و میتوانید از طریق شماره 02188766739 با متخصصین ما در ارتباط باشید.

کاتالوگ قطعات کانه

جهت دانلود دکمه زیر را کلیک کنید

شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید