خانهخرید قطعات تیسن Thyssen

خرید قطعات تیسن Thyssen

تاریخچه شرکت تیسن

شرکت تیسن توسط دو برادر، August و Duisburg در آلمان تاسیس شد؛ دفاتر اصلی این شرکت در دیسبورگ و اسن آلمان میباشد. شروع کار شرکت تیسن در دهه 70 بود که علاوه بر تولید آسانسور به تولید پله برقی نیز میپرداختند. این دو برادر در سال 1973 توانستند شرکت آلمانی به نام "Rheinstahl" را خریداری کنند و با شش کمپانی دیگر در تولید آسانسور ادغام شدند.

در سال 1995، شرکت Krupp و شرکت تایسن به یکدیگر ملحق شدند و شراکت خود را آغاز کردند. سرانجام در سال 2001 توانستند مجموعه واحدی را به نام ThyssenKrupp تاسیس کنند.

همچنین تیسن یکی دیگر از شرکت های خود را که در آمریکا فعال بود از نام "ThyssenDover" به نام "ThyssenKrupp" تغییر داد. در نهایت این شرکت توانست به یکی از بزرگترین کمپانی های دنیا در زمینه تولید آسانسور و قطعات آسانسور تبدیل شود؛ این روزها کمتر کسی است که نام این برند معتبر به گوشش نرسیده باشد.

محصولات تیسن

بسیاری از شرکت های بروز و مدرن، در سراسر دنیا در زمینه واردات انواع محصولات برند تیسن هستند. محصولات برند تیسن را میتوانید در ایران نیز مشاهده کنید. شرکت های معتبر و بنام همچون تکنوناطا در زمینه واردات محصولات تیسن به ایران درحال فعالیت میباشند و چالش های مشتریان را در زمینه جستجو قطعات تایسن حل کرده اند. ازجمله محصولات تیسن میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • برد های الکترونیکی
  • دستگاه تست و موتورها
  • اینورتر
  • قفل درب
  • کمان و کفشک درب
  • کفشک راهنما
  • روغندان و چشم پردها

در pdf زیر مجموعه ای از قطعات تیسن را آورده ایم که شرکت تکنوناطا بطور اختصاصی نسبت به واردات این قطعات اقدام کرده و میتوانید با اعتماد کامل قطعات تایسن را به این شرکت سفارش دهید.

Download

شرکت تکنوناطا افتخار این را دارد که در زمینه واردات تیسن در کنار شما باشد. اگر قصد خرید قطعات تایسن رادارید با شماره 02188766739 در تماس باشید.

شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید