تکنوناطا
02188766739
خانهخرید پله برقیتعمیر پله برقی در تهران با قیمت مناسب

تعمیر پله برقی در تهران با قیمت مناسب

پله برقی‌ها در مراکز تجاری و مترو، به شکل نادرستی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به همین علت دچار خرابی‌های متعددی می‌شوند. تعویض قطعات پله برقی بسیار پر هزینه می‌باشد و عموما افراد به دنبال تعمیر پله برقی خود به شکل تخصصی هستند. اما اعتماد به هر شرکتی برای تعمیر و نگهداری پله برقی درست است؟

ماهانه عده‌ای از افراد با ما تماس می‌گیرند و از کارکرد نامناسب پله برقی خود بعد از تعمیر توسط شرکتی نامعتبر می‌گویند. به همین علت تعمیرکار مجرب شرکت تکنوناطا در محل حاظر می‌شود تا علت اصلی خرابی پله برقی را پیدا کند. تعمیرکار ما پس از بررسی دقیق متوجه می‌شود پله برقی به شکل کاملا اشتباهی تعمیر شده است و حتی این تعمیر اشتباه می‌تواند خرابی قطعات اصلی را همراه داشته و در نهایت خسارت مالی زیادی را برای شما به بار آورد.

در این جهت شرکت تکنوناطا تعمیر تخصصی و تعمیر فوری پله برقی را با ضمانت به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا بتواند خیال مشتری را در زمینه خدمات انجام شده آسوده کند. همچنین تعمیر فوری پله برقی و حضور تعمیرکار در کمتر از یک ساعت، از دیگر خدمات منحصر به فرد تکنوناطا می‌باشد.

پله برقی‌ها در ارائه خدمات به مردم بسیار موثر هستند، ولی ممکن است به دلایلی مانند استفاده مداوم و عدم نگهداری مناسب، با مشکلات و خرابی‌های فنی مواجه شوند. در چنین مواقعی، تعمیر و رفع خرابی تخصصی پله برقی امری حیاتی است که نیاز به دانش فنی و تخصصی شرکتی معتبر و با سابقه دارد.

مراحل تعمیر تخصصی پله برقی

همانطور که در ابتدا به آن اشاره نمودیم، پله برقی یکی از وسایل پرکاربرد در بسیاری از مکان‌های عمومی می‌باشد. در صورت بروز هرگونه خرابی در پله برقی، باید سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کرد تا هم آسایش کاربران مختل نشود و هم خرابی‌های بزرگتری را به بار نیاورد. در ادامه به شرح مراحل تعمیر حرفه‌ای آسانسور خواهیم پرداخت.

اولین مرحله در تعمیر آسانسور، تحلیل خرابی می‌باشد. در ابتدا علت دقیق خرابی توسط کارشناس مجرب تشخیص داده می‌شود. اینکار شامل بررسی عملکرد عمومی‌پله برقی، بررسی علائم و نشانه‌های خرابی با استفاده از تجهیزات هوشمند است.

سپس نسبت به رفع ایراد اقدام می‌شود. در صورتی که قطعه کوچکی از پله برقی دچار آسیب شده باشد، تعمیر و یا تعویض قطعه در لحظه انجام می‌شود. اما در صورتی که یکی از قطعات اصلی دچار آسیب شده باشند، تعمیرکار پله برقی از شرکت درخواست قطعه و یا نیروی کمکی را می‌کند و شرکت در اولین فرصت اقدام می‌کند. به همین علت زمان بیشتری برای تعمیر پله برقی نیاز است.

تمیرکارهای تکنوناطا در حال تعمیر پله برقی مجتمع تجاری

بهترین تعمیرکار پله برقی در تهران

شرکت‌ها و افراد زیادی در زمینه تعمیر و نگهداری پله برقی مشغول به کار هستند اما آیا می‌تواند به همه ی آنها اعتماد کرد و پله برقی گران خود را به آنها سپارد؟ متاسفانه باید بگوییم سالانه پله برقی‌های زیادی به خاطر سواد پایین و عدم دانش تعمیرکار پله برقی برای همیشه از کار می‌افتند.

شرکت تعمیر پله برقی

شرکت تکنوناطا با استخدام نیروهای مجرب و دادن آموزش‌های جهانی به تعمیرکاران خود، توانسته بهترین خدمات لازم را به مشتریان ارائه داده و همواره رضایت آنهارا جلب کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال تعمیرکاری مطمئن و با دانش هستید، با شرکت تکنوناطا تماس بگیرید و از معجزه تعمیرکار ما لذت ببرید.

علت خرابی پله برقی‌ها چیست؟

خرابی پله برقی دارای علل مختلفی می‌باشد که تعدادی از آنها عبارت اند از: عدم سرویس و نگهداری پله برقی در زمان مقرر، استفاده نادرست، فرسایش و عوامل طبیعی. در ادامه مطلب به شرح هر یک از این علت‌ها پرداخته خواهد شد.

عدم سرویس و نگهداری به موقع

عدم انجام منظم تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه می‌تواند عامل اصلی خرابی‌های پله برقی باشد. عدم روغنکاری به موقع، عدم تنظیم و یا تعویض قطعات و تجهیزات سایر عواملی هستند که می‌توانند به خرابی پله برقی منجر شوند.

تعمیر تخصصی پله برقی توسط نیروی مجرب

استفاده نادرست از پله برقی

استفاده نادرست از پله برقی می‌تواند به آسیب‌های جدی منجر شود. حمل بار اضافی یکی از عواملی است که می‌تواند سبب خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی شوند.

فرسایش و سایش قطعات

استفاده مداوم و مکرر از پله برقی می‌تواند باعث فرسایش و سایش قطعات شود. رولرها، ریل‌ها، بلبرینگ‌ها و دنده‌ها در معرض سایش قرار می‌گیرند و به طور طبیعی نیاز به تعویض دارند.

عوامل طبیعی

عوامل محیطی مانند رطوبت، گرد و غبار، تغییرات دما و شرایط هوایی نیز می‌توانند باعث خرابی پله برقی شود.

عوامل دیگری مانند عیوب ساختاری، نصب نادرست و مشکلات طراحی نیز می‌توانند علل خرابی پله برقی باشند. به همین علت برای خرید و نصب آسانسور حتما باید به شرکتی معتبر مراجعه کرده و به هر شرکتی اطمینان نکنید. به منظور کاهش خرابی پله برقی، لازم است تعمیرات و نگهداری دوره‌ای انجام شود و از استفاده نادرست آن جلوگیری شود.

پله برقی در حال ساخت با امکانات هوشمند

کدام قطعات در پله برقی دچار خرابی می‌شوند؟

تعدادی از قطعات پله برقی آسیب پذیرتر بوده و یا به علت استفاده زیاد، دچار خرابی می‌شوند. در ذیل به بیان تعدادی از قطعات که در معرض خرابی بیشتری قرار دارند خواهیم پرداخت.

رولرها و ریل‌ها

رولرهای پله برقی نیاز به تمیزکاری و تعویض منظم دارند، زیرا با گذشت زمان و استفاده مکرر، ممکن است خراب یا فرسوده شوند. همچنین ریل‌های پله برقی نیز بر اثر استفاده مکرر و عدم سرویس منظم ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند.

اینورتر پله برقی

یکی از قطعات آسیب پذیر در پله برقی، درایور (اینورتر) می‌باشد. نصب و تعمیر اینورتر پله برقی بسیار مهم باشد زیرا این قطعه از اهمیتی بالایی برخورد دار است.  از مزایای اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • تنظیم دقیق سرعت موتور
  • تغییر دهنده جهت دور سریع و راحت
  • محافظت از برق در برابر افزایش ولتاژ
  • خنک کردن موتور و جلوگیری از آتش گرفتن آن

شرکت ما قادر به تعمیر تضمینی اینورتر پله برقی می‌باشد. با ما تماس بگیرید (شماره: 02188766739 ).

سیستم موتور و گیربکس پله برقی

موتور و گیربکس با تمامی‌قطعات مکانیکی خود از جمله دنده‌ها، بلبرینگ‌ها و بازوها، ممکن است به خرابی دچار شوند. خرابی این قطعات با نشانه‌هایی مانند کاهش سرعت پله برقی و صداهای غیر طبیعی همراه است.

سیستم الکترونیکی پله برقی

سیستم الکترونیکی پله برقی شامل سنسورها و مدارهای کنترلی نیز ممکن است دچار خرابی شوند.

سیستم هیدرولیک

برخی از پله برقی‌ها دارای سیستم هیدرولیک برای حرکت پله‌ها هستند. این سیستم شامل قطعاتی مانند پمپ‌ها، شلنگ‌ها، و ولوهای هیدرولیک است که نیازمند نگهداری و تعمیرات دوره‌ای هستند. در صورت بی توجهی به این موضوع دچار خرابی می‌شوند.

مسائل ایمنی مربوط به تعمیرات پله برقی

مهم‌ترین بخش خدمات پله برقی، رعایت مسائل ایمنی است. برخی از مسائل ایمنی شامل استفاده از تجهیزات مناسب، قطع برق قبل از تعمیرات، استفاده از مواد مطابق استانداردها، تعمیرات توسط تکنسین‌های مجرب و استفاده از تجهیزات ایمنی شخصی می‌باشد. رعایت این مسائل ایمنی به کاهش خطرات و حفظ ایمنی کاربران پله برقی کمک می‌کند. بنابراین، برای انجام تعمیرات پله برقی، لازم است تمامی‌مقررات و استانداردهای مربوطه را رعایت و از تجهیزات و تکنسین‌های فنی‌ مجرب استفاده کرده تا ایمنی و عملکرد مطلوب پله برقی حفظ شود.

مسائل ایمنی در هنگام تعمیر تخصصی پله برقی

قیمت تعمیر پله برقی

برای تعمیر پله برقی نمی‌توان قیمت دقیق و قطعی بیان کرد. زیرا هزینه تعمیر پله برقی به عوامل مختلفی وابسته است که تعدادی از این موارد در ذیل بیان شده اند.

  • نوع قطعه خراب شده
  • تجهیزات مورد نیاز برای رفع خرابی
  • شرکت یا تکنسین تعمیرکار

در نهایت، برای دریافت دقیق هزینه تعمیر پله برقی، بهتر است با شرکتی معتبر و با سابقه مانند تکنوناطا تماس بگیرید. شرکت مجرب تکنوناطا با داشتن گواهی نامه‌های معتبر از جمله گواهی نامه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی، گواهینامه سیستم رضایتمندی مشتریان و... که در صفحه ایزوهای سایت قابل مشاهده است، همواره در زمینه خرید و نصب پله برقی همراه شما خواهد بود.

تعمیر و نگهداری پله برقی شامل چیست؟
شامل تعمیر سیستم هیدرولیک، سیستم الکترونیکی پله برقی، سیستم موتور و گیربکس پله برقی، اینورتر پله برقی و رولرها و ریل‌ها می باشد.
علت خرابی پله برقی چیست؟
نرده‌های پله برقی شل، ناپایدار یا شکسته می‌شوند. پیچ ها یا سایر قطعات شل شده یا گم می‌شوند. دندان های پله برقی معیوب یا از بین می رود. ناکافی بودن یا نبود بازرسی، تعمیر و نگهداری عمومی نیز از دیگر علل های خرابی پله برقی می‌باشد.
طول عمر پله برقی چقدر است؟
پله برقی در صورت استفاده درست، نگهداری ماهانه و تعمیر به موقع، می‌تواند حدود 40 سال عمر کند.
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید