تعمیر پله برقی

تعمیر پله برقی

پله برقی یکی از پر کاربرد ترین وسایل برای تردد بین طبقه ای می باشد که احتمال خرابی بسیار بالایی دارد و در صورت خرابی باید برای تعمیر پله برقی به شرکت هایی مراجعه کنید که به صورت تخصصی در زمینه تعمیر پله برقی و آسانسور فعالیت می کنند تا از بالاترین سطح خدمات برخوردار شوید. تکنوناطا یکی از بهترین شرکت های مرکز تعمیر پله برقی در شهر تهران و کرج می باشد که می توانید برای استعلام قیمت و خدمات حرفه ای و دریافت مشخصات با واحد مشاوره شرکت آسانسور سازی تکنوناطا تماس حاصل فرمایید.

تعمیرات و سرویس حرفه ای پله برقی

استفاده از پله برقی عموما در مکان های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می گیرد و تاثیر متقیم روی نظر استفاده کنندگان پله برقی دارد، به همین دلیل سرویس و تعمیرات به موقع آن بسیار مهم است. پله برقی به دلیل اینکه در تمام طول روز در حال حرکت می باشد شاید احتمال خرابی آن بسیار بالاتر باشد و به همین دلیل باید همیشه و به صورت مداوم قبل از خرابی در سطح گسترده آن را سرویس کرد.

خرابی و یا ایجاد مشکل در وسایلی مانند آسانسور و یا پله برقی و دیگر وسایل صنعتی که وظیفه ی جابجایی افراد را دارند یک امر طبیعی است و نباید خیلی نگران آن باشیم اما باید طی بازدیدهای ماهانه و منظم و اخذ قرار داد با یک شرکت معتبر و حرفه ای در زمینه تعمیر پله برقی این مشکل را راحت‌تر بر طرف کنیم.

شرکت تکنوناطا با داشتن متخصصین و تکنسین های حرفه ای در زمینه تعمیر پله برقی این مسئله را برای شما راحت تر کرده است، تیم ما به صورت دوره ای از پله برقی شما بازدید می کنند و آن را سرویس می کنند که درصد خرابی آن به حداقل برسد.

تعمیرات و سرویس حرفه ای پله برقی

روند تعمیرات و سرویس پله برقی

تمامی وسایل صنعتی دارای قطعات متفاوتی می باشد و هر کدام از این قطعات می توانند نقش مهم در کلیدی در حرکت پله برقی شما داشته باشند. بنابراین متخصصین ما با چک کردن تمامی قطعات پله برقی منشا ایراد را پیدا کرده و اگر خرابی به علت ایجاد مشکل در قطعه ای بود در سریع ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر یا تعویض آن قطعه با بهترین برند موجود می کند. اما ممکن است در برخی موارد مشکلی الکتریکی باشد که در این صورت نیز گروه دیگری از متخصصان تکنوناطا وارد عمل شده و با بررسی بورد ها و سایر بخش پله برقی مشکل را رفع خواهند کرد. در برخی موارد نیز خرابی های بسیار گسترده ای در پله برقی رخ می دهد که تعمیر آن دشوارتر و زمان بر تر می باشد به همین دلیل باید به صورت ماهانه تمامی قطعات پله برقی چک شوند تا خدایی نکرده دچار مشکل نشود.

در صورت مشکل در هر یک از قطعات پله برقی در صورتی که قطعات قابل تعمیر باشند آن ها را تعمیر خواهیم کرد و در صورتی که نیاز به تعویض داشته باشند آن ها را تعویض خواهیم کرد.

نکته: تمامی قطعات شرکت تکنوناطا وارداتی می باشند و از بهترین کیفیت با مناسبت ترین قیمت خدمت شما ارائه می شوند و هزینه تعمیر و تعویض قطعات را به حداقل می رساند.

مراحل تعمیر تخصصی پله برقی

در صورت بروز هرگونه خرابی در پله برقی، باید سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام کرد تا هم آسایش کاربران مختل نشود و هم خرابی‌ های بزرگتری را به بار نیاورد. در ادامه به شرح مراحل تعمیر حرفه‌ای پله برقی خواهیم پرداخت.

اولین مرحله در تعمیر پله برقی، تحلیل خرابی می‌ باشد. در ابتدا علت دقیق خرابی توسط کارشناس ما تشخیص داده می‌ شود. اینکار شامل بررسی عملکرد عمومی‌ پله برقی، بررسی علائم و نشانه‌ های خرابی با استفاده از تجهیزات هوشمند است.

سپس نسبت به رفع ایراد اقدام می‌ شود. در صورتی که قطعه کوچکی از پله برقی دچار آسیب شده باشد، تعمیر و یا تعویض قطعه در لحظه انجام می‌ شود. اما در صورتی که یکی از قطعات اصلی دچار آسیب شده باشند، تعمیرکار پله برقی از شرکت درخواست قطعه و یا نیروی کمکی را می‌ کند و شرکت در اولین فرصت اقدام می‌ کند. به همین علت زمان بیشتری برای تعمیر پله برقی نیاز است.

خرابی پله برقی ها

پله برقی ها در مراکز تجاری و مترو، به شکل نادرستی مورد استفاده قرار می گیرند و به همین علت دچار خرابی‌ های متعددی می‌شوند. تعویض قطعات پله برقی بسیار پر هزینه می‌ باشد و عموما افراد به دنبال تعمیر پله برقی خود به شکل تخصصی هستند. اما اعتماد به هر شرکتی برای تعمیر و نگهداری پله برقی درست است؟

مشکلات تعمیر پله برقی با شرکت های نامعتبر

ماهانه عده‌ ای از افراد با ما تماس می‌ گیرند و از کارکرد نامناسب پله برقی خود بعد از تعمیر توسط شرکتی نامعتبر می‌ گویند و یا همیشه بعد از تعمیر پله برقی توسط شرکتی نا معتبر پله برقی خیلی زود خراب می شود به همین دلیل ارتباط با یک شرکت معتبر برای صرفه جویی در هزینه و همچنین ایمن بودن آسانسور از خطرات احتمالی باید با شرکتی معتبر ارتباط برقرار کنید.

تعمیر پله برقی شما

شرکت تکنوناطا با اطمینان یکی از بهترین شرکت های تعمیر و نصب آسانسور در تهران می باشد که با تعمیرکاران متخصص و مجربی در این زمینه در حال فعالیت می باشد. تعمیرکاران ما پس از بررسی دقیق متوجه می‌ شوند علت خرابی پله برقی چیست و سپس با بالاترین وسواس اقدام به تعمیر و یا تعویض قطعات آن با قطعات با کیفیت خواهند کرد.

تعمیر فوری پله برقی

برای راحتی هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز شرکت تکنوناطا تعمیر تخصصی و تعمیر فوری پله برقی را با ضمانت به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا بتواند خیال مشتری را در زمینه خدمات انجام شده آسوده کند. همچنین تعمیر فوری پله برقی و حضور تعمیرکار در کمتر از یک ساعت، از دیگر خدمات منحصر به فرد شرکت تکنوناطا می‌ باشد تا شما را در این امر کمک نماید.

تمیرکارهای تکنوناطا در حال تعمیر پله برقی مجتمع تجاری

بهترین تعمیر کار پله برقی در تهران

شرکت‌ ها و افراد زیادی در زمینه تعمیر و نگهداری پله برقی مشغول به کار هستند اما آیا می‌ تواند به همه ی آنها اعتماد کرد و پله برقی خود را به آنها سپارد؟ متاسفانه باید بگوییم سالانه پله برقی‌ های زیادی به خاطر سواد پایین و عدم دانش تعمیرکار پله برقی برای همیشه از کار می‌ افتند.

اما بهترین شرکت تعمیر کار پله برقی را چگونه بشناسیم؟

با مشاهده رزومه های دقیق تمامی تمامی شرکت های طرف قرار داد خود می توانید متوجه با کیفیت بودن خدمات آن ها شوید، به همین منظور و اطمینان از خوب بودن خود و اثبات آن تمامی نمونه فعالیت های شرکت را در اختیار شما در صفحه اصلی سایت قرار داده ایم. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

عوامل اصلی خرابی پله برقی

برخی از مهم ترین عوامل اصلی خرابی پله برقی شامل موارد زیر میشود:

عدم سرویس و نگهداری به موقع

عدم انجام منظم تعمیرات و نگهداری پیشگیرانه می‌ تواند عامل اصلی خرابی‌های پله برقی باشد. عدم روغنکاری به موقع، عدم تنظیم و یا تعویض قطعات و تجهیزات سایر عواملی هستند که می‌توانند به خرابی پله برقی منجر شوند.

تعمیر تخصصی پله برقی توسط نیروی مجرب

استفاده نادرست از پله برقی

استفاده نادرست از پله برقی می‌تواند به آسیب‌های جدی منجر شود. حمل بار اضافی یکی از عواملی است که می‌تواند سبب خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی شوند. این مشکل معمولا در پاساژها و مترو ها و مناطق پر رفت و آمد بیشتر رخ می دهد که برای رفع این مشکل می توانید با معرفی نحوه صحیح استفاده از پله برقی در بخش های مختلف این مکان ها اطلاعات افراد از استفاده درست پله برقی را آموزش دهید.

فرسایش و سایش قطعات

استفاده مداوم و مکرر از پله برقی می‌تواند باعث فرسایش و سایش قطعات شود. رولرها، ریل‌ها، بلبرینگ‌ها و دنده‌ها در معرض سایش قرار می‌گیرند و به طور طبیعی نیاز به تعویض دارند.

عوامل طبیعی

عوامل محیطی مانند رطوبت، گرد و غبار، تغییرات دما و شرایط هوایی نیز می‌توانند باعث خرابی پله برقی شود.

عوامل دیگری مانند عیوب ساختاری، نصب نادرست و مشکلات طراحی نیز می‌توانند علل خرابی پله برقی باشند. به همین علت برای خرید پله برقی حتما باید به شرکتی معتبر مراجعه کرده و به هر شرکتی اطمینان نکنید. به منظور کاهش خرابی پله برقی، لازم است تعمیرات و نگهداری دوره‌ای انجام شود و از استفاده نادرست آن جلوگیری شود.

پله برقی در حال ساخت با امکانات هوشمند

شرکت تعمیر پله برقی

شرکت تکنوناطا با استخدام نیروهای مجرب و دادن آموزش‌های جهانی به تعمیرکاران خود، توانسته بهترین خدمات لازم را به مشتریان ارائه داده و همواره رضایت آنها را جلب کند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال تعمیرکاری مطمئن و با دانش هستید، با شرکت تکنوناطا تماس بگیرید.

کدام قطعات در پله برقی دچار خرابی می‌شوند؟

تعدادی از قطعات پله برقی آسیب پذیرتر بوده و یا به علت استفاده زیاد، دچار خرابی می‌شوند. در ادامه به بیان تعدادی از قطعات که در معرض خرابی بیشتری قرار دارند خواهیم پرداخت.

رولرها و ریل‌ها

همانطور که در بالا اشاره شد رولرهای پله برقی نیاز به تمیزکاری و تعویض منظم دارند، زیرا با گذشت زمان و استفاده مکرر، ممکن است خراب یا فرسوده شوند. همچنین ریل‌های پله برقی نیز بر اثر استفاده مکرر و عدم سرویس منظم ممکن است نیاز به تعمیر و یا تعویض پیدا کنند.

اینورتر پله برقی

یکی از قطعات آسیب پذیر در پله برقی، درایور (اینورتر) می‌باشد. نصب و تعمیر اینورتر پله برقی بسیار مهم باشد زیرا این قطعه از اهمیتی بالایی برخورد دار است.  از مزایای اینورتر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تنظیم دقیق سرعت موتور
 • تغییر دهنده جهت دور سریع و راحت
 • محافظت از برق در برابر افزایش ولتاژ
 • خنک کردن موتور و جلوگیری از آتش گرفتن آن

شرکت ما قادر به تعمیر تضمینی اینورتر پله برقی می‌باشد. با ما تماس بگیرید (شماره: 02188766739 ).

سیستم موتور و گیربکس پله برقی

موتور و گیربکس با تمامی‌قطعات مکانیکی خود از جمله دنده‌ها، بلبرینگ‌ها و بازوها، ممکن است به خرابی دچار شوند. خرابی این قطعات با نشانه‌هایی مانند کاهش سرعت پله برقی و صداهای غیر طبیعی همراه است.

سیستم الکترونیکی پله برقی

سیستم الکترونیکی پله برقی شامل سنسورها و مدارهای کنترلی نیز ممکن است دچار خرابی شوند و تعمیر آن ها در فرآیندی پیچیده انجام می شود.

سیستم هیدرولیک

برخی از پله برقی‌ها دارای سیستم هیدرولیک برای حرکت پله‌ها هستند. این سیستم شامل قطعاتی مانند پمپ‌ها، شلنگ‌ها، و ولوهای هیدرولیک است که نیازمند نگهداری و تعمیرات دوره‌ای هستند. در صورت بی توجهی به این موضوع دچار خرابی می‌شوند.

مسائل ایمنی در هنگام تعمیر تخصصی پله برقی

قیمت تعمیر پله برقی

برای تعمیر پله برقی نمی‌توان قیمت دقیق و قطعی بیان کرد. زیرا هزینه تعمیر پله برقی به عوامل مختلفی وابسته است که تعدادی از این موارد در ذیل بیان شده اند.

 • نوع قطعه خراب شده
 • تجهیزات مورد نیاز برای رفع خرابی
 • شرکت یا تکنسین تعمیرکار

در نهایت، برای دریافت دقیق هزینه تعمیر پله برقی، بهتر است با شرکتی معتبر و با سابقه مانند تکنوناطا تماس بگیرید. شرکت مجرب تکنوناطا با داشتن گواهی نامه‌های معتبر از جمله گواهی نامه مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی، گواهینامه سیستم رضایتمندی مشتریان و... که در صفحه ایزوهای سایت قابل مشاهده است، همواره در زمینه خرید و نصب پله برقی همراه شما خواهد بود.

احتمالا در پل‌های هوایی، ایستگاه‌های مترو و یا ساختمان‌های تجاری با پله برقی روبه‌رو شده و از آن استفاده نموده‌اید. ولی شاید تاکنون به این موضوع فکر نکرده باشید پله برقی که در نهایت سلامت از آن استفاده می‌کنید، نیاز به انجام چه سرویس‌هایی دارد؟ و یا اصلا نحوه نگهداری از پله برقی چگونه است؟

پله برقی یکی از ابتکارات نظام سرمایه‌داری بود که توانست سهولت زیادی در رفت و آمد بین طبقات ببخشد. پله برقی به طور گسترده در ساختمان‌ها و اماکن عمومی استفاده می‌شود. این ابتکار همانند هر دستگاه دیگری، نیازمند سرویس و نگهداری منظم است تا عملکرد بهینه و ایمنی بالا را به ارمغان بیاورد.

سرویس و نگهداری پله برقی شامل رسیدگی دوره‌ای، عیب‌یابی، تعویض و تعمیر قطعات آسیب‌دیده پله برقی و تنظیمات فنی است. این فرآیند‌ها به منظور حفظ عمر مفید پله برقی و جلوگیری از خرابی و نقص‌های احتمالی صورت می‌گیرند.

سرویس و نگهداری پله برقی در تهران

اهمیت سرویس و نگهداری پله برقی

به طور کلی با اهمیت سرویس و نگهداری پله برقی آشنا شدیم اما در این ویدیو به شرح مهم ترین دلایل سرویس و نگهداری به موقع پله برقی خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که سرویس و نگهداری پله برقی امری بسیار تخصصی می‌باشد و در صورت سرویس پله برقی توسط نیروی نابلد و بی تجربه، ممکن است خسارت‌های مالی زیادی به شما وارد شود. البته توجه داشته باشید که نظافت پله برقی میتواند یکی از مراحل سرویس پله برقی بشمار رود.

چرا به سرویس دوره ای پله برقی نیاز داریم؟

عدم توجه به سرویس دوره ای پله برقی می تواند هزینه های جانی و مالی به جای بگذارد. برای جلوگیری از ایجاد هزینه اضافی باید هر 2 یا 3 ماه پله برقی حتی اگر دچار نقص فنی نیست تحت نظارت تکنسین قرار گیرد تا هم رضایت کاربران افزایش یابد هم از هزینه های هنگفت احتمالی جلوگیری شود.

سرویس دوره ای پله برقی برای ایمنی

اولین و مهم ترین دلیل نگهداری از پله برقی و انجام سرویس دوره ای، بی شک جلوگیری از هرگونه آسیب جانی به کاربران است. در صورتی که به درستی سرویس و نگهداری نشود، ممکن است خطراتی برای کاربران ایجاد کند. عدم عملکرد صحیح، خرابی قطعات می‌تواند باعث وقوع حوادث ناگوار شود و ایمنی افراد را تهدید کند. انجام منظم سرویس و نگهداری، از جمله تعویض قطعات آسیب‌دیده و تنظیمات فنی، می‌تواند از وقوع این خطرات جلوگیری کند و ایمنی را تضمین کند. شاید برایتان باور کردنی نباشد که حدود 6 ماه پیش خانمی به دلیل خرابی پله برقی جان خود را از دست داد! به همین علت به هیچ عنوان نباید سرویس دوره ای پله برقی نادیده گرفته شود.

سرویس و نگهداری پله برقی در زمان خرابی

سرویس به موقع پله برقی و افزایش عمر مفید

سرویس و نگهداری به موقع، به حفظ عمر مفید پله برقی کمک می‌کند. با توجه به تعداد بالای استفاده‌ها و شرایط محیطی ممکن است قطعات و سیستم‌های پله برقی تحت تأثیر فرسایش و آسیب قرار گیرند. با انجام تعمیرات منظم و تعویض قطعات، عمر مفید پله برقی افزایش یافته و هزینه‌های نگهداری و تعمیرات بزرگتر را در آینده کاهش می‌دهد.

افزایش بهره‌وری پله برقی با سرویس صحیح

پله برقی که به صورت صحیح سرویس و نگهداری شود، عملکرد بهتری ارائه می‌دهد. عیب‌یابی منظم می‌تواند مشکلات ریز و درشت را شناسایی و رفع کند. در نتیجه، عملکرد پله برقی بهبود می‌یابد و تأثیر مثبتی بر بهره‌وری پله برقی خواهد داشت.

سرویس و نگهداری دوره ای پله برقی

جلب رضایت کاربران با سرویس دوره ای پله برقی

کاربران پله برقی، انتظار دارند که از یک سیستم قابل اعتماد و بی‌نقص استفاده کنند. با انجام سرویس و نگهداری منظم، می‌توان از راضی بودن کاربران و جلب اعتماد آن‌ها به عملکرد پله برقی اطمینان حاصل کرد.

بنابراین، سرویس و نگهداری پله برقی اهمیت فراوانی دارد و باعث می‌شود ایمنی افزایش یابد، عمر مفید بهبود یابد، بهره‌وری افزایش یابد و رضایت کاربران به دست آید. به همین دلیل، توجه به این جنبه از اهمیت بسیاری برخوردار است.

نگهداری از پله برقی با تکنوناطا

زمان مناسب سرویس پله برقی

هر چند وقت یکبار باید پله برقی را سرویس کرد؟ تعیین زمان دقیق سرویس پله برقی کار ساده ایی نیست و نیاز به بررسی چند عامل مختلف از جمله نوع و سن پله برقی، شرایط کاربری، میزان استفاده و آب و هوای محیط دارد.

علاوه بر این، توصیه‌ها و دستورالعمل‌های تولیدکنندگان پله برقی نیز باید مد نظر قرار گیرد. به طور کلی، می‌توان گفت که پله برقی باید به صورت دوره‌ای و منظم سرویس و نگهداری شود.

اگر طبق نظر شرکت متخصص پله برقی و تکنسین‌های مجرب بخواهیم زمانی برای نگهداری و سرویس دوره ای پله برقی مدنظر بگیریم، باید بگوییم که بهتر است ماهی یکبار سرویس دوره ای انجام شود. در این سرویس مواردی از جمله بررسی وضعیت عمومی پله برقی، بررسی کارکرد قطعات، اطمینان از سطح صافی پله‌ها، حاشیه‌ها و اطمینان از ایمن بودن پله برقی بررسی شود.

دو نیروی جوان در حال سرویس و تعمیر دوره ای پله برقی

مراحل سرویس پله برقی

سرویس دوره ای پله برقی شامل چه فعالیت‌هایی می‌باشد؟ سرویس دوره‌ای پله برقی شامل فعالیت‌های متعددی است که به حفظ عملکرد بهینه و ایمنی پله برقی کمک می‌کند. تکنوناطا چک لیست سرویس ماهیانه آسانسور زیر را برای شما آماده کرده است تا شما بتوانید به درستی شرکت سرویس پله برقی خود را انتخاب کرده و عملکرد تکنسین شرکت را به شکل دقیق بررسی کنید. همچنین می توانید این چک لیست کامل را با چک لیست شرکت پله برقی تکنوناطا مدنظر خود مقایسه کنید تا موارد از قلم افتاده را در آن ذکر نمایید. چک لیست سرویس و نگهداری پله برقی عبارت است از:

 • بررسی عمومی: در این مرحله، پله برقی کاملاً از تمام جهت بررسی و تست می‌شود.
 • عیب‌یابی: بعد از بررسی عمومی و تست، پله برقی توسط تکنسین عیب یابی می‌شود.
 • تنظیم و تعمیر: در صورت لزوم، تنظیمات فنی مانند تنش زنجیر و تعمیرات کوچک انجام می‌شود.
 • تعویض قطعات: در صورت لزوم، قطعاتی که آسیب دیده یا فرسوده شده‌اند مانند روانکارها، زنجیر و... تعویض می‌شوند.
 • آزمایش و تست: در پایان سرویس، آزمایش‌ها و تست‌های لازم برای اطمینان از عملکرد صحیح و ایمنی پله برقی انجام می‌شود.

هانطور که پیش تر به آن اشاره کردیم، اجرای منظم سرویس دوره‌ای پله برقی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا به حفظ عملکرد بهینه و کاهش خطرات ناشی از عدم صحت پله برقی کمک می‌کند.

سرویس ماهیانه پله برقی با تکنوناطا

بهترین شرکت سرویس دوره ای پله برقی در تهران

تکنوناطا، به عنوان یکی از برترین شرکت‌های سرویس پله برقی در تهران، شهرت خود را در این صنعت به دلیل کیفیت بالا و تجربه طولانی در ارائه خدمات، برجسته ساخته است. این شرکت با ارائه خدمات کامل و جامع در زمینه خدمات پله برقی و سرویس آسانسور و کسب رضایت مشتریان، جایگاه ویژه ای در این صنعت کسب کرده است.

اورهال پله برقی

ممکن است واژه اورهال پله برقی به گوشتان رسیده باشد اما معنی آنرا به درستی ندانید. اورهال پله برقی با روش های متفاوتی انجام میشود، این اصطلاح در سرویس و نگهداری پله برقی به گوش میرسد اما عملیات اورهال پله برقی به چه صورت است و چه خدماتی را شامل میشود؟ اورهال پله برقی را میتوان کامل ترین روش سرویس پله برقی در نظر داشت؛ در این روش به نوعی، به بازسازی قطعات اصلی، تعمیر پله برقی و سرویس کامل پله برقی اقدام خواهد شد.

در برخی موارد ممکن است پله برقی شما سالها مورد استفاده قرار گرفته باشد و با سرویس دوره ای مشکل رفع نشود؛ در این مرحله است که پیشنهاد تکنسین های پله برقی به شما، اورهال پله برقی خواهد بود. اورهال پله برقی را میتوان نوعی نوسازی و بازسازی پله برقی در نظر داشت. چراکه در این روش بسیاری از قطعات الکترونیکی و برقی بازسازی و یا جایگزین خواهند شد. در نهایت اورهال پله برقی را باید یکی از روش های کامل سرویس و نگهداری پله برقی دانست که ترکیبی از سرویس، تعمیر و بازسازی پله برقی بشمار میرود.

تکنوناطا با داشتن تیمی مجرب و حرفه‌ای از مهندسان و تکنسین‌ها، تضمین می‌کند که مشتریان خود از بهترین و با کیفیت‌ترین پله‌های برقی بهره‌مند شوند. در کنار توامندی‌های شرکت، نمی توان از خدمات پس از فروش شرکت تکنوناطا گذشت. این شرکت با شما قرارداد طولانی مدت جهت نگهداری و خدمات پس از فروش می‌بسته و خیال شمارا بابت سلامت پله برقی جمع می‌کند.

تعمیر و نگهداری پله برقی شامل چیست؟
شامل تعمیر سیستم هیدرولیک، سیستم الکترونیکی پله برقی، سیستم موتور و گیربکس پله برقی، اینورتر پله برقی و رولرها و ریل‌ها می باشد.
علت خرابی پله برقی چیست؟
نرده‌های پله برقی شل، ناپایدار یا شکسته می‌شوند. پیچ ها یا سایر قطعات شل شده یا گم می‌شوند. دندان های پله برقی معیوب یا از بین می رود. ناکافی بودن یا نبود بازرسی، تعمیر و نگهداری عمومی نیز از دیگر علل های خرابی پله برقی می‌باشد.
طول عمر پله برقی چقدر است؟
پله برقی در صورت استفاده درست، نگهداری ماهانه و تعمیر به موقع، می‌تواند حدود 40 سال عمر کند.
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید