خانهخدمات آسانسورتعمیر و رفع خرابی آسانسور

تعمیر و رفع خرابی آسانسور

تعمیر آسانسور

آسانسور یکی از پرکاربرد ترین تجهیزات ساختمان ها به شمار می آید که امروزه نه تنها آپشن نیست بلکه یکی از ارکان اساسی هر خانه استانداردی به شمار می آید و بسیاری از افراد پیش از ساخت خانه به فکر خرید آسانسور متناسب با نیاز خود هستند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از خریداری کردن آسانسور، این وسیله نیز مانند هر وسیله دیگری احتمال خراب شدن دارد و پس از مدتی استفاده نیازمند دریافت خدمات تعمیر آسانسور از یک شرکت آسانسوری می باشد و به دلایل متعددی از جمله اتمام عمر لوازم مصرفی، بی توجهی به دریافت به موقع سرویس آسانسور و ... دچار ایراداتی می شود.

تعمیرکار آسانسور

در هر جای تهران اگر با مشکل خرابی آسانسور مواجه شدید و نیاز به تعمیر یا بازسازی آسانسور قدیمی یا جدید و رفع خرابی به موقع آن داشتید، بر روی شماره 02188766739 زده تا در کمتر از یک ساعت تعمیرکار مجرب ما در ساختمان شما حاضر شده و اقدام به رفع فوری خرابی آسانسور شما کند. اما تعمیر آسانسور در اینجا به پایان نمی رسد و تکنسین پس از انجام تعمیرات و رفع خرابی کامل آسانسور، به شما ضمانتی معتبر می‌دهد تا خیال شما در زمینه تعمیر انجام شده، راحت شود.

با پر کردن فرم ذیل در اولین فرصت با شما تماس گرفته شده و هزینه تعمیر تخصصی آسانسور به شما اعلام می‌شود. در صورت نیاز، تکنسین به ساختمان شما اعزام شده و وضعیت آسانسور شما را جهت رفع خرابی آن بررسی می‌کند.

فرم درخواست تعمیر تخصصی آسانسور

ارسال

تعمیر فوری آسانسور

حتما برای شما هم پیش آمده است که بی خبر از همه چیز و حتی با استفاده اصولی از آسانسور، ناگهان آسانسورتان خراب شده و نمی دانید باید چه کاری انجام دهید. در این شرایط نگران نباشید زیرا مهندسین ما با تعمیر فوری آسانسور به داد شما خواهند رسید، فقط کافی است با ما تماس بگیرید و مشکل خود را به طور واضح توضیح دهید.

تعمیر آسانسور و رفع خرابی آن

بله، تعمیر آسانسور برای ساختمان از هر چیزی بیشتر می تواند مهم باشد. برای هر فردی که مدتی از آسانسور استفاده می کند، اگر پس از مدتی آسانسور دچار مشکل شود حتی بالا رفتن از یک طبقه نیز می تواند برایش بسیار دشوار باشد. به همین دلیل تعمیر و رفع خرابی آسانسور در سریع ترین زمان ممکن رخ خواهد داد و بعد از آن برای اینکه دیگر دچار این مشکل نشوید برای سرویس نگهداری ماهانه تکنسین های ما به ساختمان شما خواهند آمد.

برای رفع خرابی آسانسور، ابتدا باید عیب یابی دقیق انجام شود تا دلیل خرابی مشخص شود. سپس با توجه به خرابی، قطعات آسانسور باید تعویض یا تعمیر شوند. برای تعمیر فوری آسانسور، می توانید از تیم‌ تعمیراتی معتبر و مجرب استفاده کنید.

تعمیر آسانسور شبانه روزی تهران

در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است آسانسور شما دچار خرابی شود و در بسیاری از موارد باید در سریع ترین زمان ممکن سرویس آسانسور انجام شود. تیم تکنوناطا به صورت 24 ساعته در هر ساعتی از شبانه روز در هر کجای تهران، برای تعمیر تخصصی آسانسور در خدمت مشتریان هستند و پس از بررسی و تشخیص عیب، به سرعت به رفع خرابی آن می پردازند.

تعمیر تخصصی آسانسور و رفع خرابی آن

هزینه تعمیر آسانسور

یکی دیگر از موارد مهم در تعمیر آسانسور، هزینه خدمات تعمیر و تعویض است. قیمت تعمیر فوری آسانسور به عوامل مختلفی از جمله سن، نوع، برند و مدل آسانسور، میزان خرابی و نیاز به تعویض قطعات و ... وابسته می‌باشد به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای هزینه تعمیر آسانسور در همان مرحله اول گفت عموما مبالغ تعمیر به صورت حدودی با توجه به مشکل آسانسور بیان می شود.

هزینه سرویس آسانسور

هزینه سرویس و تعمیر اسانسور بسته به شرایط خرابی شما می تواند متفاوت باشد و این مبلغ میتواند از 1 ملیون تومان شروع شود و تا مبالغ بسیار بالاتری که حتی گاها ممکن است که با تعمیر آسانسور نتوانیم آسانسور را حل و فصل کنیم و باید بازسازی آسانسور را ترجیح دهیم.

هزینه تعمیر آسانسور در شرکت های مختلف

علاوه بر این، شرکت‌های تعمیر آسانسور قیمت خدمات خود را بر اساس تخصص و تجربه خود تعیین می‌کنند. مثلا هزینه تعمیر آسانسور با کیفیت بیشتر از هزینه تعمیر عادی می‌باشد. در نهایت، نحوه پرداخت قیمت تعمیر آسانسور هم به عوامل مختلفی نظیر قراردادهای تعمیر و نگهداری، تعداد و نوع بازدیدهای فنی و سایر شرایط قراردادی وابسته است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه، بهتر است با یک شرکت‌ معتبر تعمیر آسانسور تماس بگیرید.

هزینه تعمیر آسانسور با کیست؟

حال ممکن است برای شما سوال پیش بیاید که هزینه تعمیر آسانسور با مالک است یا مستاجر؟ در این باره باید گفت، هزینه تعمیر آسانسور و نگهداری آسانسور روی شارژ ماهیانه ساختمان ها محاسبه می‌شود و در نتیجه هزینه تعمیر آسانسور برعهده مستاجر است.

انجام حرفه ایی تعمیر آسانسور با قیمت مناسب

خدمات تعمیر آسانسور در تکنوناطا

شرکت‌ تکنوناطا با تیم‌های تخصصی و مجرب خود، به تعمیرات فوری و دوره‌ای آسانسور می‌پردازد. تعمیرات فوری آسانسور باید به سرعت و با استفاده از تجهیزات و قطعات مورد نیاز انجام شود. خدمات تعمیر آسانسور شامل تعمیر فوری در صورت بروز مشکل ناگهانی، تعمیرات دوره‌ای، نگهداری و بازرسی آسانسور و تعویض قطعات آن می‌باشد.

بیمه آسانسور

آیا بیمه آسانسور، مبلغ تعمیر آسانسور بر اثر خرابی را پرداخت می‌کند؟ بیمه آسانسور اغلب شامل مواردی مانند تعمیر، نگهداری آسانسور و آسیب‌های ناشی از حوادث است. در مورد پرداخت مبلغ تعمیر آسانسور بر اثر خرابی، باید به شرایط و مقررات بیمه‌نامه خود توجه کنید و نوع قرارداد خود با شرکت بیمه را بررسی نمایید.

بیمه آسانسور معمولاً مبلغ تعمیرات آسانسور بر اثر خرابی را تا حدودی پوشش می‌دهد. با این حال، ممکن است برخی موارد از پوشش بیمه مستثنی شوند، مثلا اگر خرابی آسانسور ناشی از عدم نگهداری صحیح و دوره‌ای آن باشد. لذا برای اطمینان از پوشش‌های بیمه برای تعمیرات آسانسور، بهتر است با شرکت بیمه‌ای خود تماس بگیرید و اطلاعات دقیق و کاملی از شرایط پوشش بیمه آسانسور دریافت کنید.

لازم به ذکر است که اگر شرکت بیمه آسانسور شما مبلغ تعمیر ناشی از خرابی را پرداخت می‌کند، باید به این نکته توجه فرمایید که شرکت تعمیر کار نیز با آن شرکت بیمه آسانسور همکاری داشته باشد. در غیر این صورت شما مجبور می‌شوید مبلغ تعمیر را به طور کامل از جیب پرداخت کنید. لازم به ذکر است که شرکت تکنوناطا با تمامی‌شرکت‌های بیمه همکاری داشته و خیال شما را بابت این موضوع راحت می‌کند.

استفاده از نیروی مجرب در ارائه خدمات آسانسور

دلایل عمده خرابی آسانسور

خرابی‌ آسانسور به دلیل استفاده پیوسته، به یکی از مهمترین مسائل چالشی برای مدیران ساختمان تبدیل شده است. در ادامه به برخی از دلایل عمده خرابی آسانسورها بصورت تخصصی خواهیم پرداخت اما به طور کلی از شایع‌ترین علل خرابی آسانسور باید به اختلال در اتصال جریان برق، اختلال در موتورخانه، آلودگی در قطعات آسانسور و اختلال در بلبرینگ ها اشاره کرد.

انجام تعمیرات لازم بر سیم بکسل آسانسور

عدم نگهداری صحیح از آسانسور

عدم نگهداری صحیح از آسانسور به معنای عدم انجام تعمیرات و نگهداری منظم و مناسب آن است که می‌تواند منجر به خرابی و عدم عملکرد صحیح آسانسور شود. اگر آسانسور به صورت دوره‌ای تعمیر و نگهداری نشود، ممکن است قطعات آن که به طور طبیعی در دوره زمانی خاصی از کار بیفتند و به مشکلات مختلفی مانند خرابی در سیستم برقی و یا مکانیکی، آسیب به قطعات یا حتی حوادث برای کاربران منجر شوند. بنابراین نگهداری صحیح و دوره‌ای از آسانسور برای تضمین عملکرد بهینه آسانسور بسیار ضروری است.

آلودگی در قطعات آسانسور

این آلودگی می تواند توسط گرد . غبار رخ دهد که با ایجاد اختلال در کنتاکت‌های سیستم کنترل آسانسور با قرار گیری به شکل عایق باعث افزایش دما آسانسور شود یا با وجود روغن باعث ساییدگی تاج دنده ها شود.

اختلال در اتصال جریان برق

ممکن است خطاهای الکتریکی در آسانسور های مختلف رخ دهد که با دارا بودن یک برنامه سرویس و نگهداری مناسب میزان زیادی می توان از ایجاد چنین مشکلاتی پیشگیری نمود.

عدم نگهداری صحیح از آسانسور موجب ایجاد آسیب روی آسانسور می شود

پیشگیری از خرابی آسانسور

آسانسورها یکی از مهمترین بخش‌های ساختمان هستند و همواره باید در حالت بهینه کار کنند. در ادامه به چند روش برای پیشگیری از خرابی آسانسور اشاره خواهد شد. لازم به بیان است که تعمیر و نگهداری آسانسور همواره در کنار هم هستند و نمی توانند جای یکدیگر را بگیرند. مثلا در صورت انجام خدمات تعمیر آسانسور، باید در زمان مقرر نسبت به نگهداری آسانسور نیز بپردازید.

  1. نگهداری دوره‌ای
  2. بررسی برق و الکترونیک
  3. توجه به حداکثر وزن
  4. عیب یابی سریع

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در پیشگیری از خرابی آسانسور، بررسی نوارهای نقاله می‌باشد. نوارهای نقاله برای حرکت آسانسور بسیار حیاتی هستند. بررسی دوره‌ای و تعویض آن‌ها در صورت نیاز می‌تواند از خرابی آسانسور جلوگیری کند. پیشگیری از خرابی آسانسور می‌تواند به کاهش هزینه‌های تعمیراتی و افزایش عمر مفید آسانسور کمک کند.

تعمیر تخصصی سیم کشی آسانسور و رفع مشکلات ناشی از خرابی قطعات الکتریکی

تعمیر آسانسور در تهران

بهترین شرکت تعمیر آسانسور در تهران یعنی تکنوناطا، برای عزیزانی که در تهران زندگی می‌کنند خدمات ویژه‌ای در نظر گرفته است. تهرانی‌های عزیز در هر زمانی که با مشکل خرابی آسانسور مواجه شدند می‌توانند با شرکت تکنوناطا تماس بگیرند، تا تنها در یک ساعت تعمیرکار با تجربه آسانسور شرکت در ساختمان آنها حاظر شود. فرقی ندارد شرق تهران باشید یا غرب، شرکت تعمیر و نگهداری آسانسور تکنوناطا آماده‌ی خدمت رسانی به شماست. لازم به ذکر است که خدمات تعمیرات فوری تعمیر آسانسور تهران تکنوناطا شامل مناطق زیر می‌شود:

  • تعمیرات آسانسور در غرب تهران
  • تعمیرات آسانسور شرق تهران
  • تعمیر آسانسور در پیروزی

ما در اکثر نقاط تهران تعمیرکار متخصص آسانسور داریم. مهم نیست نیازمند تعمیر کار آسانسور در غرب تهران باشید یا به تعمیر کار آسانسور در شرق تهران احتیاج داشته باشید، تکنوناطا تعمیرکار آسانسور را در کمترین زمان به ساختمان شما می‌فرستند.

بهترین شرکت تعمیراتی آسانسور

با توجه به اینکه امروزه تعداد شرکت‌های خدماتی آسانسوری زیاد شده اند، برخی از افراد فکر می‌کنند که انتخاب بهترین شرکت کار سختی می‌باشد. اما در ادامه به شما نشان خواهیم داد که این انتخاب خیلی هم سخت نبوده و صرفا نیاز است که یک سری از موارد را بدانید.

یکی از این موارد، میزان تجربه و اصالت شرکت می‌باشد. شرکتی که برای خدمات تخصصی آسانسور با آن تماس میگیرید می‌بایست تجربه ایی درخشان در زمینه خدمات آسانسور داشته باشد. همچنین می‌بایست تعمیرکاران شرکت مجرب بوده و با استفاده از جدیدترین تجهیزات دنیا، نسبت به رفع خرابی اقدام کنند.

مدت زمان فرستادن نیرو نیز بسیار مهم است. شرکتی که در مدت زمان کمتری به درخواست تعمیرات آسانسور پاسخ می‌دهد، قطعا بهترین گزینه است. در آخر نیز قیمت خدمات شرکت نباید زیاد باشد و همچنین با ارائه هزینه پایین، کیفیت پایینی از خدمات را ارائه دهد.

هزینه تعمیر آسانسور با کیست؟
هزینه تعمیر آسانسور بر عهده مستاجران واحد می باشد که در صورت خرابی باید توسط مستاجران به صورت کامل تسویه بشود.
هزینه تعمیر آسانسور در آپارتمان مستاجر
هزینه تعمیر آسانسور در واحدهایی که به اجاره رفته اند بر عهده مستاجر است.
هزینه تعمیر آسانسور برای واحد خالی
حتی واحدهای خالی در ساختمان نیز باید هزینه تعمیر آسانسور را به صورت کامل بپردازند و در صورت عدم پرداخت مدیر ساختمان می تواند از صاحب ملک شکایت کند. چرا که آسانسور جز دارایی های یک ساختمان یه حساب می آید.
قانون تقسیم هزینه تعمیر آسانسور
قانون تقسیم هزینه تعمیر آسانسور بین تمامی واحد ها به صورت مساوی می باشد و فرقی ندارد طبقه چندم از آپارتمان می باشید.
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید