خانهآسانسور مسافربر | آسانسور نفربر

آسانسور مسافربر | آسانسور نفربر

اگر بخواهیم خیلی ساده بیان کنیم، در واقع مشهورترین و پر استفاده ترین آسانسور در دنیا، آسانسور مسافربر می‌باشد. امروزه تقریبا همه ی آسانسورهایی که در ساختمان ها، مراکز تجاری و تفریحی استفاده می‌شوند، جزو آسانسورهای مسافربر محسوب می‌شوند. آسانسور مسافربر با نام‌های بالابر و آسان‌بر هم شناخته می‌شود.

آسانسور مسافربر لاکچری

در کل آسانسورها به دو دسته مسافربر و باربر دسته بندی می‌شوند. می‌توان به این موضوع اشاره کرد که در سال‌های اخیر همه ی ساختمان‌های نوساز دنبال خرید آسانسور مسافربر بوده اند. انتخاب مناسب ترین آسانسور برای ساختمان کار ساده ای نمی باشد و نیازمند مشورت با شرکتی معتبر و شناخته شده می‌باشد.

آسانسور مسافربر

آسانسور‌های مسافربر جزء رایج ترین آسانسورها جهت جابه جایی افراد در ساختمان می‌باشند. از پرکاربرد ترین انواع آسانسور‌های مسافربری می‌توان آسانسورهای مسافری گیربکسی و بدون گیربکس با موتورخانه، آسانسورهای بدون موتورخانه و آسانسورهای هیدرولیک نام برد.

عوامل مختلفی در انتخاب بهترین نوع آسانسور مسافربر برای ساختمان شما دخیل می‌باشند، که از این عوامل میتوان به موارد زیر اشاده نمود.

  • کاربری ساختمان
  • سرعت
  • ظرفیت
  • میزان سرمایه
استفاده از آسانسور مسافربر در برج ها

مشاوره خرید آسانسور مسافربر

گرفتن مشاوره از متخصصین این صنعت جهت انتخاب طراحی مناسب ترین نوع آسانسور قبل از نهایی شدن نقشه‌های ساختمانی، امری ضرروری می‌باشد که متاسفانه در کشور ما به شکل صحیح رعایت نمی شود. یکی از دلایل اهمیت این موضوع، نیازهای متفاوت بر اساس هر ساختمان یا آپارتمان می‌باشد. مشاورین آسانسور بر نظر گرفتن این امر که هر مکانی آسانسور مختص به خود را نیاز دارد، کمک شایانی جهت بهره وری حداکثری از فضاهای موجود در ساختمان خواهند نمود. جهت مشاره با متخصصین ما برای انتخاب مناسب ترین نوع آسانسور مطابق با نیازهای می‌توانید با شماره 02188766739 تماس بگیرید.

داخل کابین آسانسور مسافربر

به طور مثال در صورت وجود محدودیت برای داشتن فضای جداگانه به عنوان موتورخانه آسانسور در بالای چاه آسانسور، میتوان از آسانسورهای بدون موتور خانه برای مقابله با این محدودیت بهره برد. از دیگر راه حل‌های مقابله با این محدودیت، در نظر گرفتن فضای موتور خانه در پایین چاه می‌باشد که تکنسین‌های تکنوناطا به خوبی به آن آگاه می‌باشند.

شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید