خانهخدمات آسانسور

خدمات آسانسور

در تکنوناطا، ما وابستگی به آسانسور را درک می کنیم؛ آنها زندگی ما را آسان می کنند و در برخی موارد، ما نمی توانیم بدون آنها حتی از خانه خارج شویم. آسانسورها در خانه ها، مشاغل ما و در فضاهای تجاری نصب می شوند تا طبقات مختلف را برای همه در دسترس قرار دهند. قطعا آسانسورها یک اختراع عالی هستند که رفت و آمد از مکانی به مکان دیگر را ساده تر می کنند. اما آسانسورها، مانند بسیاری از همتایان خود، هر از گاهی نیاز به تعمیر و نگهداری دارند. به همین دلیل ما به عنوان یکی از برترین شرکت های خدمات آسانسور در صنعت، به موقع نسب به بازرسی و رفع ایراد آسانسور شما میپردازیم و به بهترین شکل خدمات آسانسور را به شما ارائه می دهیم.

خدمات آسانسور شرکت تکنوناطا

شرکت‌های تولیدکننده آسانسور با ارائه خدمات حرفه‌ای و پیشرفته، تلاش می‌کنند تا نیازهای مشتریان را بهبود بخشند و تجربه بهتری را برای آنها فراهم کنند. در این راستا، شرکت تکنوناطا با بیش از چهار دهه تجربه در زمینه طراحی و ساخت، نصب، تعمیر، بازسازی و خدمات پس از فروش آسانسورها، به عنوان یکی از پیشروان صنعت آسانسور شناخته می‌شود. با ارائه خدمات بی‌نظیر، تکنوناطا به مشتریان امکاناتی ارائه می‌دهد که از سایر رقبا متمایز می‌شود.

یکی از خدمات برجسته شرکت تکنوناطا، امنیت بالا در آسانسورها است. با استفاده از سیستم‌های امنیتی پیشرفته از جمله سنسورهای حرکتی هوشمند، از هرگونه نقص جلوگیری شده و امنیت بالا را به شما هدیه می‌دهد.

خدمات بخشی جدایی ناپذیر از آسانسور است. نمی‌توان گفت که ساختمانی آسانسور دارد ولی تا حالا تعمیر و سرویسی روی آن انجام نشده است. مهم‌ترین چیزی که در هنگام خرید آسانور باید به آن دقت نمایید، خدماتی پس از فروش شرکت است. در ادامه به شرح خدمات آسانسور تکنوناطا خواهیم پرداخت.

آسانسور سازی

امروزه نیاز به داشتن آسانسور تبدیل به یک موضوع اساسی شده است و ساخت آسانسور اولین کاری است که یک شرکت طراحی آسانسور انجام می‌دهد. شرکت تکنوناطا با طراحی تخصصی آسانسور همواره رضایت مشتریان خود را جلب نموده است.

طراحی تخصصی انواع آسانسور های ایمن و زیبا

نصب آسانسور در ساختمان

بعد از طراحی و ساخت آسانسور، نوبت به نصب می‌رسد. نصب آسانسور مراحل مختلفی دارد که در صفحه نصب و راه اندازی آسانسور می‌توان از آن اطلاع پیدا کنید. همانطور که با آن اشاره نمودیم نصب آسانسور در ساختمان از مراحل متعددی تشکیل شده است که تکنوناطا با داشتن تیمی مجرب و متخصص، این مراحل را با دقت و به حرفه‌ای‌ترین روش‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی انجام می‌دهد.

نصب آسانسور با استفاده از ابزار هوشمند

سرویس دوره‌ایی

سرویس دوره‌ای آسانسور، یک نیاز اساسی برای حفظ کارایی و ایمنی آسانسورها در طول زمان است. شرکت ما با ارائه خدمات سرویس دوره‌ای حرفه‌ای آسانسور، به مشتریان خود سلامت آسانسور را هدیه می‌دهد.

انجام سرویس دوره ای آسانسور در سریعترین زمان ممکن

تعمیر آسانسور در هنگام خرابی

یکی از مهمترین خدمات تکنوناطا، تعمیر آسانسور در هنگام خرابی می‌باشد. حتی اگر آسانسور شما خارج از نوبت سرویس دوره ‌ای خراب شود، می‌توانید فقط با یک تماس آسانسور خود را تعمیر شده بدانید.

تعمیر آسانسور توسط نیروی مجرب و با تجربه

نوسازی آسانسور

با گذشت زمان، آسانسورهای قدیمی کارایی خود را از دست داده و هزینه‌های تعمیر زیادی را به جا می‌گذارند. در این مواقع بهترین کار ممکن نوسازی یا بازسازی آسانسور قدیمی است. نوسازی آسانسور علاوه بر اینکه هزینه های تعمیر را کاهش می‌دهد، باعث نوشدن، افزایش کارآمدی و هوشمندشدن آسانسور شما می‌شود.

نوسازی حرفه‌ای آسانسوهای قدیمی

ارائه گواهی استاندارد ادواری

هر آسانسوری باید سالانه نسبت به دریافت گواهی استاندارد ادواری اقدام کند. این فرآند معمولا طولانی می‌باشد ولی شرکت تکنوناطا در کمترین زمان ممکن و به راحت ترین شکل ممکن، این گواهی را برای آسانسور شما می‌گیرد.

ارائه گواهی استاندارد ادواری در سریعترین زمان ممکن

خدمات آسانسور خانگی

ما نه تنها یکی از بزرگترین شرکت های آسانسور هستیم، بلکه یکی از ماهرترین شرکت ها نیز هستیم. همانطور که به آن اشاره نمودیم آسانسور در مرحله ی اول نیاز به نصب دارند و در مراحل بعد نیاز به نگهداری و سرویس پی در پی. این نیاز یک آسانسور می‌باشد و اگر این خدمات به نحو احسنت انجام شود شما حتی نیاز به تعمیر و بازسازی آسانسور نخواهید داشت.

تکنوناطا؛ بهترین شرکت خدمات آسانسور با توجه به نیاز روز افزون جامعه آسانسور سازی توانسته خدمات همیشگی خود در زمینه آسانسور سازی و نگهداری و حفظ آن برای استفاده بهینه را انجام دهد.

ما یک شرکت خدمات آسانسور هستیم که می‌توانید برای کمک فوری تماس بگیرید. به دور از ساعت کاری، ۲۴ ساعته روز همراه با شما خواهیم بود. بعد از تماس شما، ما مطمئن خواهیم شد که آسانسور شما در شرایط کاری ایده آل است. در غیر این صورت دست از سر آسانسور شما بر نخواهیم داشت!

خدمات آسانسور شامل چیست؟
خدمات آسانسور شامل آسانسور سازی، نصب آسانسور در ساختمان، سرویس دوره‌ایی، تعمیر آسانسور در هنگام خرابی، نوسازی آسانسور و ارائه گواهی استاندارد ادواری می‌باشد.
بهترین شرکت خدمات آسانسور در تهران کدام است؟
بی شک شرکتی است که سابقه درخشان در ارائه خدمات آسانسور به مشتریان داشته و همواره مشتریان خود را راضی نگه داشته است. همچنین این شرکت باید دارای مدارک جهانی هم باشد. شرکت تکنوناطا با بیش از 40 سال سابقه درخشان و با راضی نگه داشتن همه‌ی مشتریان خود، همواره به عنوان برترین شرکت خدمات آسانسور شناخته می‌شود.
آیا می‌توان با شرکتی قرارداد 0 تا 100 خدمات آسانسور بست؟
بله، در صورت بستن قرارداد 0 تا 100 خدمات آسانسور با شرکت تکنوناطا شما می توانید با خیال راحت از آسانسور خود لذت ببرید و هرموردی که آسانسور نیاز دارد را به تکنوناطا بسپارید.
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید