خانهوبلاگتکنومگنکات الهام بخش در دکوراسیون آسانسور

تکنومگ

۱۴۰۲/۵/۳
02
نکات الهام بخش در دکوراسیون آسانسور

نکات الهام بخش در دکوراسیون آسانسور

هنگام نصب یا به روز رسانی آسانسور، معمولا به راحتی از طراحی و دکوراسیون آن چشم پوشی می‌شود. با اینکه ایمنی و عملکرد همیشه در نگهداری و بهره برداری آسانسور ضروری است، اما شما نباید ظاهر و احساس آسانسور خود را نادیده بگیرید.

مشتریان، مستاجران یا کارمندان شما احتمالاً هر روز از آسانسور استفاده می‌کنند و کاربران باید هم ایمن و هم راحت باشند. ایمنی آسانسور که با انجام به موقع سرویس آسانسور برقرار می‌شود. اما موضوع این مقاله دکواراسیون و زیبا سازی کابین آسانسور است. در اینجا نکاتی در مورد دکوراسیون و طراحی آسانسور برای اطمینان از یک سواری راحت و زیبا آورده شده است.

دکوراسیون و تزیین کابین آسانسور

کابین آسانسور شما همانطور که نیاز به تعمیر و نگهداری فنی دارد به ارتقاء داخلی هم نیاز دارد تا جذاب و شیک بماند. به روز نگه داشتن داخل کابین باعث می‌شود آسانسور شما قدیمی به نظر نظر نرسد یا برای کاربران ناراحت کننده نباشد.

دکوراسیون تخصصی آسانسور به سبک مدرن

تعویض دیوارپوش‌

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای تغییر ظاهر و دکوراسیون آسانسور، تعویض دیوارپوش‌ها و استفاده از دیوارپوش‌های مدرن است. اینکار لزوما به معنای تبدیل آسانسور خود به آسانسوری طلاکاری شده و شیشه‌ای گران قیمت نیست. اینکار می‌تواند به سادگی جایگزینی یک متریال جدید به جای صفحات وینیل قدیمی باشد.

آینه کاری

برای کابین آسانسورهای کوچک، سقف آینه‌ای را در نظر بگیرید. آینه‌ها می‌توانند فضا را بزرگتر جلوه دهند و در عین حال جلوه‌ای تمیز و براق به آن اضافه کنند.

پانل سازی مواد

راه دیگر برای افزودن ظاهری تازه و مدرن به دکوراسیون آسانسور، استفاده از صفحات فلزی صاف و براق است. اگر می‌خواهید حس ظرافت یا ماندگاری را منتقل کنید، پوشش چوبی با کیفیت بالا می‌تواند حس فضای کلاسیک را به شما اضافه کند.

تزیین زیبای آسانسور با استفاده از رنگ طلایی

ارتقاء سخت افزار

علاوه بر پوشش دیوار، به ظاهر و وضعیت نرده ها، نور و تابلوی کنترل آسانسور خود نیز توجه کنید. اطمینان حاصل کنید که همه این عناصر یا با سبک پانل‌های دیواری، سبک و رنگ‌های ساختمان و روندهای مدرن مطابقت دارند یا مکمل هستند. تطبیق مواد روی این عناصر یک راه ساده برای تقویت یک سبک منسجم و افزودن کمی ذوق به کابین آسانسور است.

استفاده از برند ساختمان

سبک و برند ساختمان یا کسب و کار شما باید در دکوراسیون آسانسور شما منعکس شود. در حالی که ممکن است بیهوده به نظر برسد، اما آسانسور یکی از اولین چیزهایی باشد که یک مشتری در ساختمان شما می‌بیند. باید تلاش کنید آسانسور شما دقیقاً نشان دهنده برند شما باشد و تأثیر خوبی روی مشتری بگذارد. اگر می‌خواهید یک احساس گرم را به کاربران منتقل کنیم، وسایل با رنگ گرم را در نظر بگیرید. به طور مشابه، اگر به دنبال افزودن ظاهری معاصر در آسانسور ساختمان خود هستید، رنگ نقره‌ای خنک و مشکی را در هنگام نصب بالابر انتخاب کنید.

تزیین و دکوراسیون آسانسور تکنوناطا

ارتقاء حرفه‌ای آسانسور در تهران

مطمئناً ایمنی و عملکرد همیشه اولویت اصلی آسانسور خواهد بود. با این حال، راحت و جذاب بودن آسانسور نیز ارزشمند است. آسانسور شما بر کاربران تأثیر می‌گذارد، بنابراین مطمئن شوید که بازتابی مثبت و دقیق از ساختمان شما باشد. با شرکت تکنوناطا همکاری کنید تا روی ساختمان خود سرمایه گذاری کنید. ما می‌توانیم تمام نیازهای نصب، سرویس، تعمیر و حتی بازسازی آسانسور شما را برطرف کنیم.

نظرات کاربران
Leila
۱۴۰۲/۵/۴

به نظرم دکوراسیون آسانسور از دکوراسیون داخل خونم مهم تره.

Sadegh
۱۴۰۲/۵/۴

نکات جالبی بود. با اینکه چند ساله کارم طراحی آسانسور ولی تا الان به بکاربردن برند ساختمان در آسانسور توجهی نمی کردم.

ارسال نظر
ارسال

دسته بندی ها

آخرین مطالب

انواع درب آسانسور

قفل درب آسانسور انواع مختلفی دارد که باتوجه به المان هایی نظیر نوع کابین آسانسور و یا فضای مورد نظر برای نصب آسانسور، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع درب آسانسور

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

سیستم محرکه آسانسور بخشی از آسانسور است که وظیفه ایجاد نیرو را داشته و حرکت آسانسور وابسته به این سیستم میباشد. این سیستم از اجزا تشکیل دهنده ای تشکیل شده است.

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

آسانسور مانند تمام وسیله های برقی دیگر ممکن است گاهی با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به ریست داشته باشد؛ اما استفاده از دکمه ریست آسانسور به تمام افراد پیشنهاد نمیشود و بهتر است توسط متخصص باتجربه در این زمینه صورت گیرد.

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

قفل درب آسانسور چیست؟

قفل درب آسانسور یکی از قطعات جانبی آسانسور است که عملکرد بسته نگه داشتن درب کابین آسانسور در حین حرکت را بر عهده دارد.

قفل درب آسانسور چیست؟

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان

آیا مدیر ساختمان میتواند برق آسانسور را قطع کند؟ بله مدیر ساختمان تحت شرایطی میتواند برق آسانسور را قطع کند. البته باید توجه داشت که در قرارداد ذکر شده باشد.

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید