خانهوبلاگتکنومگشرکت‌های آسانسور سازی دنیا را با ما بشناسید

تکنومگ

۱۴۰۱/۱۱/۱۹
02
شرکت‌های آسانسور سازی دنیا را با ما بشناسید

شرکت‌های آسانسور سازی دنیا را با ما بشناسید

مشاهده ماشین های لوکس و برتر جهان همیشه ما را به این فکر وا میدارد که شرکت سازنده این ماشین ها کدام اند و در کجا فعالیت میکنند، در دنیای تجهیزات و فناوری نیز شرکت های قدری وجود دارند که برای ارائه کیفیت برتر با یکدیگر میجنگند. در این مقاله همراه ما باشید تا با تاپ تن دنیای آسانسور آشنا شوید.

مشاهده ماشین های لوکس و برتر جهان همیشه ما را به این فکر وا میدارد که شرکت سازنده این ماشین ها کدام اند و در کجا فعالیت میکنند، در دنیای تجهیزات و فناوری نیز شرکت های قدری وجود دارند که برای ارائه کیفیت برتر با یکدیگر میجنگند. در این مقاله همراه ما باشید تا با تاپ تن دنیای آسانسور آشنا شوید.

آسانسورها نقش مهمی در زندگی مدرن دارند. برخی از سازندگان معروف آسانسور در دنیا وجود دارند که بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی را در اختیار مشتریان خود در سراسر جهان قرار می دهند. شما باید با توجه به نیاز و نیاز خود بهترین سازنده آسانسور را بررسی و انتخاب کنید. در این مقاله، 10 سازنده برتر آسانسور ما را که بهترین آسانسورها را با بهترین کیفیت به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهند، بررسی کنید.

این مقاله می تواند به شما کمک کند بفهمید کدام سازنده برای یک ساختمان مسکونی یا تجاری مناسب است. هدف اصلی ارائه بهترین خدمات طولانی مدت است. در حال حاضر، تقاضا برای آسانسور به سرعت در حال رشد است و مزایای بسیاری را ارائه می دهد بهترین سازنده آسانسور را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

لیست بهترین تولید کنندگان آسانسور

بهترین ها در جهان همیشه بر سر کیفیت هایی مجذوب کننده می جنگند. بیاید با چندین شرکت برتر آسانسوری دنیا آشنا شویم البته بعد از خواندن متن متوجه خواهید شد که بسیاری از این شرکت ها را میشناسید.

 • اوتیس
 • کیهانی
 • تیسن کروپ
 • گروه شیندلر
 • فوجیتک
 • هیتاچی
 • کلمنت
 • شرکت میتسوبیشی الکتریک
 • آسانسور هیوندای
 • برگشت
 • میزبانی آسانسور

اوتیس

اوتیس به عنوان یک شرکت تولید کننده آسانسور در سال 1853 تاسیس شده است. محصولات اصلی این شرکت عبارت اند از:

 • آسانسورهای کم ارتفاع
 • آسانسورهای ارتفاع متوسط
 • آسانسورهای بلند
 • پله برقی و مسیرهای متحرک
 • ارتقاء آسانسور
شرکت تولید کننده آسانسور اوتیس(otis)

نمایه شرکت

شرکت Otis Elevator تولید کننده پیشرو در سیستم های آسانسور و پله برقی می باشد. این سازنده در سال 1853 در Yonkers، نیویورک، ایالات متحده آمریکا تاسیس شد. این سازنده اولین سازنده ای بود که سیستم ایمنی آسانسور اختراع شده توسط Otis را توسعه داد، که از مکانیزمی برای متوقف کردن کابین آسانسور در صورت خرابی کابل یا قرقره (یا آسانسور) استفاده می کند. توسعه Otis اجازه ساخت آسمان خراش هایی مجهز به سیستم آسانسور ایمن را داد.

اوتیس در برخی از معروف ترین ساختمان های جهان از جمله برج ایفل، ساختمان امپایر استیت، مرکز تجارت جهانی سابق، برج های دوقلوی پتروناس، برج خلیفه، برج CN، هتل کورونادو و دیمون لستر آسانسور نصب کرده است.

به عنوان یک تولید کننده مشهور جهانی آسانسور، آنها به جابجایی 2 میلیارد نفر در روز و حفظ 2 میلیون مشتری کمک می کنند. آنها وسیع ترین طیف محصولات را دارند و بسیاری از شلوغ ترین ساختمان های محبوب، مراکز حمل و نقل و بخش های خرده فروشی آسانسور Otis را پیدا می کنند. Otis بیشترین تعداد کارمند را در جهان دارد. تعداد آنها حدود 40000 نفر است. متخصصان سایت و 69000 نفر این صنعت را اداره می کنند.

کانی

شرکت تولید کننده آسانسور کانی  (kone) در سال 1910 تاسیس شد. پر فروش ترین محصولات این شرکت عبارت اند از:

 • آسانسور، پله برقی و درب اتوماتیک
 • نگهداری و نوسازی
شرکت فنلاندی تولید کننده آسانسور و پله برقی شرکت تولید کننده آسانسور کانی(KONE)

نمایه شرکت

KONE در سال 1910 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در اسپو نزدیک هلسینکی فنلاند است. این یک شرکت بین المللی مهندسی و تولید خدمات با 33800 کارمند و 800 شرکت تابعه در 60 کشور جهان است. در زبان فنلاندی، Kone به معنای "ماشین" یا "تجهیزات" است. سازنده علاوه بر بخش پله برقی و آسانسور، راهروهای متحرک و درب ها و دروازه های اتوماتیک را نیز می سازد و خدمات رسانی می کند. سازنده خدمات محلی را به سازندگان، توسعه دهندگان، مالکان، طراحان و معماران در 1000 دفتر در بیش از 50 کشور ارائه می دهد.

آنها خدمات نصب، ساخت و نگهداری را برای افزایش ارزش ساختمان و ارائه چرخه عمر خوب ارائه می دهند. آنها راه حل های هوشمندی برای ساختمان های بلند ارائه می کنند. تا پایان سال 2020، پایگاه تعمیر پله برقی و آسانسور آنها از 1.4 میلیون واحد فراتر رفته است.

تقاضا برای آسانسور روز به روز در حال افزایش است. KONE یک ماموریت ویژه دارد. آنها می خواهند جریان زندگی شهری را بهبود بخشند. آنها همچنین شهرنشینی را درک می کنند و به مشتریان کمک می کنند تا بیشترین بهره را از شهرها، فضاهای عمومی و ساختمان های جهان ببرند. آنها مکان های پایدارتری برای زندگی دارند. وظیفه اصلی آنها ارائه آخرین فناوری و شهرنشینی است.

گروه شیندلر

تقریبا پر طرفدارترین شرکت پله برقی و آسانسور جهان، شیندلر می باشد. این شرکت در سال 1874 تاسیس شده و محصولات اصلی آن عبارت است از:

 • آسانسور
 • پله برقی و مسیرهای متحرک
 • تعمیر و نگهداری
شرکت تولید کننده آسانسور و پله برقی شیندلر(schindler)

نمایه شرکت شرکت شیندلر

گروه شیندلر تولید کننده جهانی پله برقی، راهروهای متحرک و آسانسور در سراسر جهان است. این سازنده که در سال 1874 در سوئیس تأسیس شد، در بیش از 140 کشور فعالیت دارد و بیش از 58000 کارمند در سراسر جهان دارد. این سازنده دارای امکانات تولید در ایالات متحده آمریکا و سوئیس و همچنین اسپانیا، اسلواکی و چین است. شیندلر یک تولید کننده معروف و یکی از اولین کسانی است که راه حل هایی را برای کمک به تمیز و ایمن نگه داشتن آسانسور و پله برقی توسعه داده است. هم اکنون بهترین و بهترین تولید کننده آسانسور را به صورت آنلاین انتخاب کنید! سعی شده است آسانسورهای مدولار را معرفی کند که همیشه راه حل های هوشمندی را در بازار ارائه می دهند. آنها راه حل هایی برای ساختمان شما ارائه می دهند. آنها راه حل های خود را برای اقامتگاه ها، ادارات، هتل ها، مراقبت های بهداشتی، مراکز خرید و خرده فروشی، حمل و نقل، موسسات، ورزش و نمایشگاه ها ارائه می دهند. پله برقی و آسانسور هم تهیه می کنند و راه حل های مختلفی ارائه می دهند.

ThyssenKrupp

شرکت تولید کننده حرفه ای آسانسور ThyssenKrupp با تاسیس در سال 1999 امروزه به یکی از معروف ترین شرکت های آسانسور سازی در دنیا تبدیل شده است. محصولات این شرکت به شرح ذیل است:

 • آسانسور
 • پله برقی
 • انیماترونیک راه رفتن
شرکت آلمانی تولید کننده آسانسور و پله برقی ThyssenKrupp

نمایه شرکت

ThyssenKrupp AG فولادساز آلمانی و بزرگترین تولید کننده ذوب و آهنگری فولاد در این کشور است. دفتر مرکزی ThyssenKrupp در اسن و دویسبورگ قرار دارد. این شرکت در سال 1999 با ادغام دو شرکت فلزکاری آلمانی Thyssen AG و Krupp تشکیل شد. امروزه ThyssenKrupp بزرگترین تامین کننده فولاد در جهان است. بخش آسانسور در صف تولیدکنندگان بسیار بالاست و کانادا و ایالات متحده را به عنوان یکی از پنج غول پیشرو می کند. TK در ساخت، نصب و نگهداری پله برقی، آسانسور و راهروهای متحرک مشغول است. این سازنده تقریباً 100000 کارمند در سراسر جهان دارد. آنها یک بازار محلی، یک بازار املاک و مستغلات و بسیاری بازارهای دیگر دارند. آنها انواع مختلفی از حوزه های تجاری دارند، مانند فناوری اجزا، فناوری آسانسور، راه حل های صنعتی، خدمات مواد و صنعت فولاد.

این یکی از بهترین تولید کنندگان است که مزایای متعددی را ارائه می دهد. بهترین راه حل آسانسور را به صورت آنلاین انتخاب کنید! آنها خدمات مراقبت از مشتری قوی را به مشتریان ارائه می دهند. اکنون بهترین نرخ آنلاین را انتخاب کنید! آنها به گروه های مختلف خدمات ارائه می دهند. آسانسورها از بهترین دسته هستند. آنها عمدتاً در 60 کشور/منطقه در سراسر جهان خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین خدمات خوبی به مشتریان ارائه می دهند.

کلمن

از دیگر شرکت های آسانسور سازی می توان به کلمن اشاره نمود. این شرکت در سال 1983 تاسیس شده و محصولاتی نظیر پله برقی و آسانسور را ارائه می دهد.

شرکت تولیدی آسانسور کلمن(Kleemann )

نمایه شرکت

Kleemann یک صنعت ساخت و ساز جهانی ارائه دهنده خدمات آسانسور و پیاده روی متحرک است. مقر آنها در لیلیکیس یونان است. وظیفه اصلی آنها تقویت سیستم است. آنها می توانند انواع مختلف آسانسور مسافری و آسانسور باری را تهیه کنند. آسانسور آنها می تواند تا 30 تن یا بیشتر را حمل کند. راه حل های آسانسور آنها راه حل های مقرون به صرفه ای هستند و آنها مایل به توسعه محصولات عالی هستند. راه حل عالی برای مشکل استفاده از سیستم های پارکینگ و بالابر خودرو برای ایجاد فضاهای پارک جدید. سیستم بالابر با تکنولوژی بالا با طراحی پلکان انعطاف پذیر (نردبان بالابر ویلچر و سیستم بالابر صندلی). KLEEMANN یکی از معدود تولید کنندگان در اروپا است که سیستم آسانسور کامل را ارائه می دهد و طیف کاملی از راه حل های آسانسور هیدرولیک یا مکانیکی آسانسور را با کابین یا بدون کابین ارائه می دهد و علاوه بر راه حل کامل، امکان انتخاب زیرسیستم های جداگانه را نیز ارائه می دهد. (درب آسانسور، کابین مسافر، سیستم های الکترونیکی و ...) با توجه به نیاز هر پروژه. علاوه بر این، راه حل نوسازی آسانسور کلیمان می تواند به راحتی و با انعطاف پذیری الزامات ایمنی جدید هر آسانسور قدیمی را برآورده کند.

آنها هر پروژه را به نحو احسن انجام می دهند و پروژه را در زمان تعیین شده تکمیل می کنند. آنها زمان تحویل سریع را ارائه می دهند و همچنین خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند. آنها مکان های استراتژیک را در سراسر جهان فراهم می کنند و هزینه ها و سایر تغییرات را کاهش می دهند. آنها به بسیاری از کشورها از جمله صربستان، یونان و چین خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین دارای 2 خط مونتاژ در روسیه و ترکیه هستند.) با توجه به نیاز هر پروژه. علاوه بر این، راه حل نوسازی آسانسور کلیمان می تواند به راحتی و با انعطاف پذیری الزامات ایمنی جدید هر آسانسور قدیمی را برآورده کند. آنها هر پروژه را به نحو احسن انجام می دهند و پروژه را در زمان تعیین شده تکمیل می کنند. آنها زمان تحویل سریع را ارائه می دهند و همچنین خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند. آنها مکان های استراتژیک را در سراسر جهان فراهم می کنند و هزینه ها و سایر تغییرات را کاهش می دهند. آنها به بسیاری از کشورها از جمله صربستان، یونان و چین خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین دو خط مونتاژ در روسیه و ترکیه دارند. ) با توجه به نیاز هر پروژه. علاوه بر این، راه حل نوسازی آسانسور کلیمان می تواند به راحتی و با انعطاف پذیری الزامات ایمنی جدید هر آسانسور قدیمی را برآورده کند. آنها هر پروژه را به نحو احسن انجام می دهند و پروژه را در زمان تعیین شده تکمیل می کنند.

آنها زمان تحویل سریع را ارائه می دهند و همچنین خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند. آنها مکان های استراتژیک را در سراسر جهان فراهم می کنند و هزینه ها و سایر تغییرات را کاهش می دهند. آنها به بسیاری از کشورها از جمله صربستان، یونان و چین خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین دارای دو خط مونتاژ در روسیه و ترکیه هستند.زمان تحویل سریع و همچنین خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند. آنها مکان های استراتژیک را در سراسر جهان فراهم می کنند و هزینه ها و سایر تغییرات را کاهش می دهند. آنها به بسیاری از کشورها از جمله صربستان، یونان و چین خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین دارای دو خط مونتاژ در روسیه و ترکیه هستند.زمان تحویل سریع و همچنین خدمات انعطاف پذیری را ارائه می دهند. آنها مکان های استراتژیک را در سراسر جهان فراهم می کنند و هزینه ها و سایر تغییرات را کاهش می دهند. آنها به بسیاری از کشورها از جمله صربستان، یونان و چین خدمات ارائه می دهند. آنها همچنین دو خط مونتاژ در روسیه و ترکیه دارند.

فوجیتک

دیگر شرکت آسانسرو سازی دنیا که به علت ساختار زیبای ساختمان مرکزی آن معروف شد، شرکت فوجیتک که در سال 1948 تاسیس شد می باشد. محصولات اصلی آن عبارت اند از:

 • آسانسور
 • نردبان برقی
فوچیتک ژاپنی تولید کننده آسانسور های درجه یک

نمایه شرکت

شرکت فوجیتک در فوریه 1948 برای توسعه، ساخت، نصب و نگهداری آسانسور، پله برقی و راهروهای متحرک برای اقتصاد ژاپن که به سرعت در حال توسعه است، تأسیس شد. فوجیتک دارای 11 مرکز تولیدی پیشرفته، دفاتر فروش و خدمات متعدد، برج های آزمایشی پیشرو در صنعت، و شبکه جهانی مهندسین است. دو کارخانه در ژاپن و دو کارخانه در اینچئون (کره جنوبی)، چنای (هند)، میسون سیتی (اوهایو)، تایوان و چین وجود دارد.

تقاضای فزاینده برای محصولات فوجیتک به طور مستقیم با سابقه آن به عنوان یک "تولید کننده حرفه ای" مرتبط است. این موقعیت منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا آسانسور، پله برقی و راهروهای متحرک را با آخرین تکنولوژی، کیفیت و قابلیت اطمینان تولید کنند. از برنامه ریزی پروژه تا نصب، نگهداری و ارتقاء، محصولات جهانی فوجیتک متعهد است که مشتریان را با راه حل های انعطاف پذیر کاملاً راضی کند. آنها همچنین اطمینان می دهند که محصولات و طرح ها کاملاً قابل اعتماد و قابل اعتماد هستند. آنها تیمی با تجربه دارند و همیشه بهترین پشتیبانی را ارائه خواهند کرد. فوجی همیشه طرح های منحصر به فرد و محصولات اثبات شده ارائه کرده است و محصولات آن با استانداردهای بین المللی پذیرفته شده است.

آنها همچنین می توانند آسانسورهای سفارشی را بر اساس خواسته ها و نیازهای شما بسازند. آنها دارای یک تیم فنی مجرب هستند که در هر زمان آماده ارائه بهترین خدمات هستند.

هیتاچی

شرکت هیتاچی که به صورت تخصصی به تولید آسانسور پرداخته است، توانسته طرفداران زیادی را در دنیا جمع کند. محصولات اصلی هیتاچی عبارت اند از:

 • آسانسور
 • پله برقی و حرکت جانبی
 • کنترل گروهی
 • سیستم آسانسور
 • کار تعمیر و نگهداری
 • برای به روز رسانی
شررکت هیتاچی، تولید کننده آسانسور و پله برقی

نمایه شرکت

هیتاچی یک تولید کننده آسانسور است که دفتر مرکزی آن در چیودا کو، توکیو، ژاپن است. هیتاچی انواع مختلفی از خدمات را به مشتریان ارائه می دهد، طیف گسترده ای از محصولات الکترونیکی مصرفی را تولید می کند و محصولاتی را برای کارخانه های دیگر مانند مدارهای مجتمع و سایر نیمه هادی ها ارائه می دهد. در میان این خدمات، آسانسور یکی از بهترین ها محسوب می شود. آنها همچنین پله برقی و پیاده روهای متحرک را برای مشتریان در سراسر جهان فراهم می کنند. آنها همچنین آماده ارائه پشتیبانی و خدمات حمل و نقل عمودی برای اکثر ساختمان های بلند هستند. هیتاچی خدمات خود را به بسیاری از کشورها مانند هند، خاورمیانه و کشورهای آسیایی ارائه می دهد. این سازنده همچنین بهترین خدمات امنیتی و خدمات امنیتی را ارائه می دهد. آنها انواع مختلفی از فناوری آسانسور دارند و همچنین طیف گسترده ای از سطوح عملکرد را ارائه می دهند.

با تمام مشخصات می توانند هر نوع آسانسوری را با توجه به نیاز شما نصب کنند. آنها می توانند آسانسورهای با ظرفیت بالا و آسانسورهای پرسرعت را برای ساختمان های بلند نصب کنند. آنها همچنین خدمات خوبی به مشتریان ارائه می دهند. هدف اصلی آنها نصب فناوری پیشرفته و بهترین راه حل های آسانسور است. این یک برند آسانسور است که خدمات مختلفی را ارائه می دهد.

شرکت میتسوبیشی الکتریک

میتسوبیشی الکتریک در سال 1921 تاسیس شده و به صورت تخصصی به ساخت آسانسور و پله برقی، نوسازی آسانسور و پله برقی و تعمیرات آسانسور پرداخته است.

شرکت میتسوبیشی الکتریک، تولید کننده انواع بالابر و آسانسور

نمایه شرکت

شرکت میتسوبیشی الکتریک در 15 ژانویه 1921 برای توسعه و تولید محصولات الکترونیکی و تجهیزات ساختمانی، از جمله آسانسور، پله برقی و راهروهای متحرک تاسیس شد. دفتر مرکزی آن در توکیو، ژاپن، یکی از تولیدکنندگان اصلی گروه میتسوبیشی، یک شرکت تولیدی چندملیتی ژاپنی با استقلال در چندین صنعت است. این سازنده دارای دفاتر نمایندگی در سراسر جهان از طریق شبکه ای توسعه یافته از دفاتر منطقه ای، شعب و شرکت های تابعه در اروپا، آسیا، شمال و جنوب آمریکا، مرکز و جنوب آفریقا و خاورمیانه است.

سهم تجارت آسانسور در جهان چهارم است و ژاپن اولین است. از سال 2019، رکورد سریع ترین سراشیبی فقط در سراشیبی را در اختیار دارد. سرعت صعود در مرکز شهر شانگهای 1230 متر در دقیقه (73.8 کیلومتر در ساعت) است، در حالی که برج لندمارک یوکوهاما دارای سرعت شیب 750 متر در دقیقه (45 کیلومتر در ساعت) است.

آسانسور هیوندا

شرکت تولید کننده آسانسور هیوندا از سال 1947 تاسیس شده و به ساخت حرفه ای و ایمن آسانسورهای مسافربری، آسانسورهای دریایی، پله و آسانسور خودروبر پرداخت.

آسانسور و پله برقی شرکت هیوندا

نمایه شرکت

گروه هیوندای یک شرکت کره ای است که در سال 1947 به عنوان تولید کننده ساختمان تاسیس شد. با کمک دولت، بنیانگذار ژنگ ژویونگ و خانواده اش به سرعت در صنایع مختلف گسترش یافتند و در نهایت به دومین شرکت بزرگ در کره جنوبی تبدیل شدند. Hyundai Elevator محصولاتی مناسب برای طراحی معماری و استفاده از آسانسور توسعه می دهد و راه حل های سفارشی ارائه می دهد. این نه تنها ایمنی و کیفیت سواری را در نظر می گیرد، بلکه کارایی فضا را نیز در نظر می گیرد تا بهترین محصولات را به شما ارائه دهد و ارزش ساختمان ها را با طراحی های نفیس و عملکردهای راحت افزایش دهد. همیشه بهتر است یک تولید کننده با شهرت خوب در بازار و سالها تجربه در این زمینه استخدام کنید. تولیدکنندگان معروف نیز خدمات قابل قبولی به مشتریان و طرح های منحصر به فرد ارائه می دهند و همچنین محصولات مقرون به صرفه و فناوری پیشرفته را ارائه می دهند.

استاناه

شرکت استاناه، شرکت انگلیسی طراحی تخصصی آسانسور با هدف ایجاد راه حل نوین برای حمل و نقل عمودی در ساختمان ها تاسیس شد. این شرکت به تعمیر و نگهداری آسانسور نیز می پردازد.

شرکت تولید کننده آسانسور استاناه(Stannah)

نمایه شرکت

Stannah که مقر آن در Andover، انگلستان است، تولید کننده آسانسور پله ای در 60 کشور جهان است. آنها بیش از 150 سال است که به این صنعت مشغول هستند و در جهان شناخته شده هستند. آنها برای توسعه محصولات خود مهارت های استادانه ای دارند که باعث افزایش شهرت می شود. استنا لیفت بیش از 750000 بالابر پله تولید کرده است و بزرگترین تولید کننده در جهان است. این سازنده همچنین یک بازیگر اصلی در زمینه آسانسورهای عمودی است که سکوهای آسانسور، آسانسورهای خصوصی و آسانسورهای داخلی را ارائه می دهد. کمک می کند زندگی راحت تر شود. چه نیاز به آسانسور یا آسانسور در ایستگاه داشته باشید، آنها آماده ارائه بهترین خدمات به شما هستند. آنها می توانند برای انواع مختلف سکوها خدمات ارائه دهند، مانند پله برقی در مکان های خرید، پیاده روی متحرک، و آسانسورهای بار در بارها یا هتل ها. آنها همیشه خدمات با کیفیت بالا ارائه می دهند.

بهترین نرخ آنلاین را انتخاب کنید و ادامه دهید. سازنده همچنین خدمات خوبی به مشتریان ارائه می دهد. خدمات آنها را برای دریافت آسانسور با بهترین کیفیت انتخاب کنید. هر نوع آسانسوری را با توجه به نیاز و نیاز خود نصب کنید.

شرکت هاستینگ

شرکت تولید کننده آسانسور هاستینگ در سال 1993 تاسیس شده و به صورت تخصصی به طراحی آسانسورهای زیر می پردازد.

 • آسانسور مسافری
 • آسانسور خانگی
 • آسانسور پانوراما
 • آسانسور بیمارستان
 • آسانسور باربری
 • پله برقی و مسیرهای متحرک
شرکت هاستینگ، تولید کننده انواع آسانسور های خانگی و شرکتی

نمایه شرکت

هاستینگ آسانسور اولین برند آسانسور درایو در چین است. هاستینگ آسانسور اولین برند آسانسور درایو در چین است. این شرکت در سال 1993 تاسیس شد و یکی از ده برند برتر آسانسور در چین است. با یک پایگاه تولید عظیم، می تواند تولید سفارشی را بپذیرد و خدمات آسانسور مدرن را ارائه دهد. محصولات هاستینگ آسانسور طیف گسترده، جامعیت و فناوری عالی را پوشش می دهد. کیفیت محصولات مختلف آسانسور مطابق با استانداردهای سختگیرانه بسیاری از کشورهای جهان است. هاستینگ آسانسور همیشه تقاضای بازار را دنبال می کند و با محصولات با کیفیت بالا و خدمات رضایت بخش اعتماد کاربران جهانی را جلب می کند. آنها همیشه می خواهند مشتریان را خوشحال کنند. هدف اصلی آنها ارائه کار دائمی و با کیفیت بالا است. آنها همچنین خدمات مراقبت از مشتری قوی ارائه می دهند. تا زمانی که شما نیاز داشته باشید، آنها در عرض چند دقیقه بازخورد، بازخورد یا پاسخ به سؤال شما را ارائه می دهند. آنها همیشه تمایل دارند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. آنها همچنین خدمات ما را در مقیاس جهانی ارائه می دهند. شما می توانید یک قیمت درخواست کنید و آنها همیشه آماده ارائه بهترین خدمات به شما خواهند بود. آنها ظرف 24 ساعت به مشتریان ما پاسخ خواهند داد. آنها دارای مهندسین دارای مجوز با سالها تجربه در این زمینه هستند.

نکات مهم برای انتخاب سازنده آسانسور

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید هنگام خرید آسانسور برای ساختمان خود در نظر بگیرید:

 • اندازه آسانسور و ظرفیت حمل

اندازه استاندارد برای بسیاری از آسانسورها سه فوت در چهار فوت است، اما می توان از اندازه های بزرگتر نیز استفاده کرد. مهم است که در نظر بگیرید که آیا آسانسورها را می توان روی تجهیزات ویژه (مثلاً صندلی چرخدار) حمل کرد، اگرچه این کار به ظرفیت تحمل وزن بیشتری نیاز دارد. در ساختمان هایی با ترافیک کم، 1000 پوند برای جابجایی وسایل سنگین از یک طبقه به طبقه دیگر کافی است.

 • خطرات احتمالی ایمنی را در نظر بگیرید

اقدامات ایمنی کافی برای کاهش احتمال تصادفات باید انجام شود. گزینه های امنیتی مهمی که نباید نادیده گرفته شوند عبارتند از: نصب سیستم هشدار، درایو تلفن اینترکام، قطع برق پشتیبان و سیستم ترمز زنجیره ای شل.

 • سیستم محرک آسانسور

رایج ترین سیستم محرک برای آسانسورهای خانگی قرقره ها است که لیست هیدرولیک و چرخ دنده را تجزیه می کند. آسانسورهای گردان مدرن نیاز به یک اتاق بسیار کوچک دارند. اگر درایو زنجیره تعادل وجود داشته باشد، آسانسور ممکن است به فضا نیاز نداشته باشد.

در زمان خرید آسانسور در نظر گرفتن قیمت نیز مهم است. قیمت آسانسور از لوکس ترین تا مقرون به صرفه ترین متغیر است. تجزیه و تحلیل کل هزینه آسانسور از خرید تا نصب آسانسور و نگهداری بسیار مهم است. گزینه های گارانتی؛ خرید آسانسور از سازنده ای که گارانتی خوبی ارائه می دهد بسیار مهم است.

 • مدل های آسانسور

مدل های مختلف زیادی توسط تولید کنندگان مختلف در بازار تولید می شود. مدلی را در نظر بگیرید که به بهترین وجه با طراحی معماری شما مطابقت دارد.

نظرات کاربران
نیلا
۱۴۰۲/۴/۴

به نظرم شرکت اوتیس با اختلاف اوله

دلارام
۱۴۰۲/۴/۴

مرسی که نمایه شرکتارو گذاشتید، به انتخاب بهترین آسانسور خیلی کمک میکنه.

ارسال نظر
ارسال

دسته بندی ها

آخرین مطالب

انواع درب آسانسور

قفل درب آسانسور انواع مختلفی دارد که باتوجه به المان هایی نظیر نوع کابین آسانسور و یا فضای مورد نظر برای نصب آسانسور، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع درب آسانسور

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

سیستم محرکه آسانسور بخشی از آسانسور است که وظیفه ایجاد نیرو را داشته و حرکت آسانسور وابسته به این سیستم میباشد. این سیستم از اجزا تشکیل دهنده ای تشکیل شده است.

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

آسانسور مانند تمام وسیله های برقی دیگر ممکن است گاهی با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به ریست داشته باشد؛ اما استفاده از دکمه ریست آسانسور به تمام افراد پیشنهاد نمیشود و بهتر است توسط متخصص باتجربه در این زمینه صورت گیرد.

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

قفل درب آسانسور چیست؟

قفل درب آسانسور یکی از قطعات جانبی آسانسور است که عملکرد بسته نگه داشتن درب کابین آسانسور در حین حرکت را بر عهده دارد.

قفل درب آسانسور چیست؟

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان

آیا مدیر ساختمان میتواند برق آسانسور را قطع کند؟ بله مدیر ساختمان تحت شرایطی میتواند برق آسانسور را قطع کند. البته باید توجه داشت که در قرارداد ذکر شده باشد.

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید