خانهوبلاگتکنومگآیا زمان نوسازی آسانسور فرا رسیده است؟

تکنومگ

۱۴۰۲/۵/۱۷
02
آیا زمان نوسازی آسانسور فرا رسیده است؟

آیا زمان نوسازی آسانسور فرا رسیده است؟

طول عمر آسانسور معمولاً 20 تا 25 سال است، اما ممکن است در این دوره زمانی لازم باشد که آسانسور خود را مدرن سازی کنید تا آن را ایمن و کارآمد نگه دارید. انجام نوسازی جزئی یا کامل آسانسور در ساختمان های ساخته شده از سال 2000 به بعد بسیار رایج شد.

4 دلیل برای مدرن کردن آسانسور

نوسازی آسانسور یک سرمایه گذاری استراتژیک است که شامل برنامه ریزی دقیق، بودجه بندی سرمایه و درک جامع نیازهای حمل و نقل عمودی ملک شما می‌شود. نوسازی آسانسور به منظور به حداکثر رساندن عمر عملیاتی آسانسور شما و حفظ عملکرد مناسب آن تا زمانی که نیاز به بازسازی کامل به دلیل از دست دادن کارایی یا فرسودگی باشد، تمرکز دارد.

آسانسورها نقش مهمی در ساختمان شما ایفا می‌کنند، بنابراین مهم است که در زمان مناسب، مدرن سازی آنها را در اولویت قرار دهید. دلایل متعددی وجود دارد که نوسازی آسانسورهای شما از نظر مالی مفید و همچنین ضروری می‌شود. عواملی وجود دارند که زمان نیاز به نوسازی یا بازسازی آسانسور را را نشان می‌دهند.

نوسازی آسانسور و تبدیل آسانسور قدیمی به آسانسور لاکچری

عامل1: ایمنی آسانسور

ایمنی بالاترین اولویت و رایج ترین دلیل برای مدرن کردن آسانسور است. آسانسورهایی که فاقد آخرین فناوری‌ها و تجهیزات ایمنی مدرن هستند، می‌توانند درها را به روی عواقب خطرناک و مسائل پیش بینی نشده باز کنند. با بالا رفتن سن آسانسورها، بیشتر مستعد خرابی‌ می‌شوند. همچنین  مواردی مانند لرزش کابین آسانسور، توقف نادرست و مشکلات درب آسانسور ممکن است بیشتر به وجود بیاید. ضروری است که آسانسور را مطابق با ساختمان و قوانین ایمنی در حین تکامل نگه دارید و پس از نصب آسانسور، آنرا به حال خود رها نکنید.

عامل2: بهبود کارایی بالابر

زمان انتظار طولانی و کیفیت پایین سواری یک بالابر ناکارآمد می‌تواند ارزش ساختمان شما را از نظر مستاجرین و روحیه کارمندان تحت تاثیر قرار دهد. با ارتقاء اجزای کلیدی در سیستم آسانسور خود، می‌توانید ملک خود را به طور موثر بهبود ببخشید و در عین حال یک آسانسور با سرعت مناسب، انتقال نرم و زمان انتظار کوتاه تر داشته باشید. نوسازی آسانسور شما به کاهش هزینه تعمیر آسانسور و افزایش رضایت مسافران شما کمک می‌کند.

عامل3: کاهش هزینه ها

عملکرد ناکارآمد آسانسورهای شما می‌تواند مقدار بیشتری انرژی مصرف کند و سبب افزایش هزینه برق ساختمان شود. فرآیند بازسازی آسانسور می‌تواند مقدار زیادی از پول شما را صرفه جویی کند. با مدرن‌سازی اجزای آسانسور، می‌توانید عمر مؤثر آن را افزایش دهید و در عین حال بازسازی پرهزینه کل سیستم آسانسور ملک خود را به تعویق بیندازید.

عامل4: افزایش ارزش ملک با نوسازی آسانسور

نوسازی آسانسور شما منجر به بهبود کلی آسانسور و اطمینان و ایمنی آن می‌شود. شما با نوسازی می‌توانید آسانسور را به یکی از با ارزش ترین دارایی‌های ملک خود تبدیل کنید و ارزش ساختمان خود را ارتقا دهید. به روز رسانی قطعاتی مانند کنترلر، تجهیزات درب، محفظه کابین، تجهیزات سیگنال و موتورها می‌تواند تاثیر زیادی بر روند آسانسور ساختمان شما داشته باشد.

  • کنترل کننده

ارتقاء کنترلر زمان پاسخگویی آسانسور شما را بهبود می‌دهد و راحتی سواری برای مسافران نیز افزایش می‌یابد.

  • محفظه کابین

ارتقاء محفظه کابین، به افزایش بهره وری انرژی و بهبود راحتی مسافران کمک می‌کند.

  • تجهیزات سیگنال

مدرن کردن تجهیزات سیگنال منجر به انطباق با ADA و افزایش مقاومت در برابر خرابی می‌شود.

نوسازی آسانسور به حفظ عملکرد مؤثر تجهیزات شما کمک کرده و سبب افزایش سن آسانسور می‌شود. همچنین روند زوال آن را طولانی تر می‌کند. فرآیند نوسازی، کارایی آسانسورهای شما را بهبود می‌بخشد و هزینه‌های انرژی را کاهش می‌دهد.

نوسازی و ارتقای بالابر قدیمی، به آسانسور کارآمد مدرن

تکنوناطا می‌تواند در زمینه نوسازی آسانسور به شما کمک کند

ما متعهد هستیم که آسانسور شما را از طریق سرویس و نگهداری منظم و نوسازی تجهیزات شما به بهترین نحو مراقبت کنیم. برای بازرسی و ارزیابی صادقانه آسانسور خود با شرکت معتبر ما تماس بگیرید.

به عنوان یکی از برترین شرکت‌های آسانسور در تهران، تکنوناطا درک می‌کند که مشتریان نیازهای منحصر به فردی دارند و به مشتریان خود آزادی انتخاب را ارائه می‌دهد. چه انتخاب یک برنامه تعمیر و نگهداری آسانسور سفارشی، نصب تجهیزات غیر انحصاری، یا ارائه یک توافق انعطاف پذیر، تکنوناطا توصیه‌های آگاهانه‌ای را برای مدل‌های مختلف و قدیمی تجهیزات آسانسور ارائه می‌دهد.

نظرات کاربران
Mina
۱۴۰۲/۵/۱۷

مدرن کردن آسانسور با عمل نوسازی تاثیر چشم گیری در لاکچری شدن ساختمان دارد.

Sadegh
۱۴۰۲/۵/۱۷

5 سال پیش شرکت تکنوناطا آسانسور مارو بازسازی کرد، خیلی عالی بود. اصلا انگار یه جون دیگه گرفت. تا همین الانم خود تکنوناطا ازش نگهداری می کنه و یه بار دچار خرابی نشه.

ارسال نظر
ارسال

دسته بندی ها

آخرین مطالب

انواع درب آسانسور

قفل درب آسانسور انواع مختلفی دارد که باتوجه به المان هایی نظیر نوع کابین آسانسور و یا فضای مورد نظر برای نصب آسانسور، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع درب آسانسور

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

سیستم محرکه آسانسور بخشی از آسانسور است که وظیفه ایجاد نیرو را داشته و حرکت آسانسور وابسته به این سیستم میباشد. این سیستم از اجزا تشکیل دهنده ای تشکیل شده است.

آشنایی با سیستم محرکه آسانسور

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

آسانسور مانند تمام وسیله های برقی دیگر ممکن است گاهی با مشکلاتی مواجه شود که نیاز به ریست داشته باشد؛ اما استفاده از دکمه ریست آسانسور به تمام افراد پیشنهاد نمیشود و بهتر است توسط متخصص باتجربه در این زمینه صورت گیرد.

نحوه فعالسازی دکمه ریست آسانسور

قفل درب آسانسور چیست؟

قفل درب آسانسور یکی از قطعات جانبی آسانسور است که عملکرد بسته نگه داشتن درب کابین آسانسور در حین حرکت را بر عهده دارد.

قفل درب آسانسور چیست؟

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان

آیا مدیر ساختمان میتواند برق آسانسور را قطع کند؟ بله مدیر ساختمان تحت شرایطی میتواند برق آسانسور را قطع کند. البته باید توجه داشت که در قرارداد ذکر شده باشد.

قطع آسانسور توسط مدیر ساختمان
شرکت تکنوناطا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید